Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Janicsák Veca dalait vagy...

Janicsák Veca dalait vagy amihez köze van miért nem játsszák a rádiók? (lent)

Figyelt kérdés
A "mert sz@r" típusú "értelmes" kommentektől kíméljetek, a zenei ízlése mindenkinek más. A kérdésem arra vonatkozik, hogy pl. a Labirintus, a Mennyit adsz a lelkemért, vagy a Könnyek az esőben c. dalát hely rádiók és a Class FM is adja, sőt utóbbi dal még most is slágerlistás, már nyár óta, a lemeze (Édes szavakkal) pedig 4. a MAHASZ listán jelenleg. Miért nem játsszák pl. a Halálos Csók c. Hooligans duettet, amit már majdnem 200'000-en hallgattak meg youtube-on? A megjelenéskor a Hooligans mindenhol ezt osztotta meg, a lemezt a Class FM is ezzel a dallal reklámozta a weblapjukon, de 1x sem adták le, csak a Paradicsomot. Néha helyi rádiók leadják, de ennyi. Azt sem értem, hogy a Petőfi Rádió miért nem adja le Veca egyik dalát se SOHA? Ha annyira tehetségtelennek meg rossznak tartják, hogy nem adják a dalait, akkor minek hívták meg az MR2 Akusztikba énekelni 1 teljes órán át (17 dalt) március 8-án? Egyszerűen nem értem a logikát.

2015. márc. 21. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
De a Class fm játszik Veca-dalokat, meg asszem a Petőfi is, többit nem ismerem
2015. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a Petőfin eddig 1x nem hallottam, és a weboldalukon a "nemrég szólt" fül alatt sincs soha. Mindegy. Igazából mindenki azt hallgat, játsszik, amit akar, mert ha nekem XY tetszik, rákeresek és meghallgatom, ennyi. Csak nem értem a logikát.
2015. márc. 21. 14:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Meghallgattam az akusztikus konceret egyébként a Petőfin, és nem értem azt sem, hogy Vecának miért az a sz@r, f.stalicska Könnyek az esőben c dala slágerlistás már lassan egy éve, mikor olyan unalmas, hogy szerintem történtek már karambolok, mert bealudt rajta a sofőr. Ott van a Pillangó c dal (ezt is énekelte a koncerten), ami egy pörgős, rockosabb dal, nem unalmas. Fényévekkel jobb a Könnyek az esőbennél.
2015. márc. 21. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, miért nem játsszák, de élő koncerteken kegyetlenül jó zenekar van mögött.
2015. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!