Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolsz Csemer Boggie-ról...

Mit gondolsz Csemer Boggie-ról és a háborúellenes eurovíziós daláról?

Figyelt kérdés

#eurovízió #boggiie #2015 parfüm
2015. márc. 21. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy Izrael ne azon akadjon fönn, hogy a háttérben megemlékeznek egy mondatban a háborúskodásban elhunyt civil áldozatokról, hanem tegyen valamit ellene. Ez nem politika, hanem empátia.

Egyébként szerintem EV-n vagy nagyon átjön majd, vagy nagyon nem, én inkább utóbbitól félek, de hatásos előadásmóddal még jók lehetünk.

Egyébként nem rossz dal, de nem kifejezetten a stílusom. Viszont Boggie sok pluszt visz bele a személyiségével.

2015. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csemer Boggie szep, nagyon jo hangja van, de olyan merev az a csaj mintha karót nyelt volna. Tudom hogy ez a dal ilyen előadásmódot kivan, de maskor sem tetszik. A dal sem tetszik, örültem volna ha mas dal nyer.
2015. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az üzenetével egyetértek, de ettől még dögunalmas egy zene.
2015. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen mindegy,h ki milyen zenével megy a dalfesztiválra. Nem az a zene nyer, amelyik a legjobb, hanem az az ország amire a többinek érdekében áll a győzelme. Így udvarolnak egymásnak. Ez is csak politika.
2015. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a dal, szeretem az ilyen egyszerű, letisztult számokat, de a szövege egy kicsit közhelyes. Az ESC-n szerintem nem fog túl jól szerepelni, remélem az előadás dob majd rajta valamit.
2015. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a dal, szerintem van esélye, bár nyerni tuti nem fog.
2015. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most hogy visszanéztem hogy mi a 40 nevezett dal...csak elveszik a tömegben...szerintem ausztáliának van esélye a győzelemre, mert teljesen olyan hangúlatú a dala mit Bruno Mars - Updown Funk-jáé (egyik dalt sem kedvelem- sőt utóbbi bemegy a fülemen, és kijön a könyökömön....nem nincs benne semmi, de ez egy másik kérdés)Nekem személy szerint :németország, moldova, macedónia, belgium, fehéroroszország, anglia, és israel tetszik nagyon, Boggie dala sem rossz, csupán elveszik a kismillió ballada között...
2015. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma égni fog,mint a Reißtag,azt gondolom.
2015. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezzel az òcska zenèvel nem csodàlom,hogy ezt a helyezèst èrte el. Egy ilyen fesztivàlon berobbanni kell, buli, pörgès, slàger... Szòrakoztatàs. Egyèbirànt vannak, gyönyörű szèp meghatò zenèk, de ahhoz kevès a magyar lopkovics vèna.
2015. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!