Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnánk fesztiválra...

Hogyan tudnánk fesztiválra alkoholt becsempészni?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal mennénk fesztiválozni, de nagyon drága a jegy, ezért nem szeretnénk piára is egy vagyont elkölteni. Ha valakinek mar sikerült becsempészni, és megosztaná a módszerét hálás lennék :)

2015. márc. 24. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Camelback.1 mellre 1 hátra.
2015. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb ha "magadban" csempészed be, ergo alkoholos befolyásoltsággal mész be.
2015. márc. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fesztiváltól függ. Mi egyik fesztiválra úgy vittük be a bevásárolt dolgokat, hogy egy helyen a kerítés alatt átdugtuk, majd körbementünk, és begyűjtöttük.
2015. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Eddigi tapasztalataim szerint: Sziget, Volt, East fest


Sziget: legegyszerűbb, sima tetrapackba (narancslé, alma, erdeigyümi) belekevertük a vodkát. Bontott volt, de bele se szagoltak. Simán bevittük egész héten a cuccokat, egyszer vettek el tőlünk egy NUTELLÁT (mert üveg).

Ezen felül barátom jägert is bevitt a lába között. Nem volt nagy vizsgálat. Ebből kiindulva simána csomagjainkat is megrakhattuk volna :( De kezdőként féltünk.


Volt:

Itt már rendesen nézték a csomagokat és a cipőben elrejtett kőműves aktimeleket is kipakoltatták. Viszont én a gumicsizmámba bedugtam egy üvegpezsgőt rá zoknit, és simán bevittem.


EastFest (Mezőtúr)

Na itt teljesen átnéztek bennünket, de itt is találtunk egy apró kiskaput. A hálózsákba és a sátorba dugdostunk el kispiákat. A többit nem nagyon tudtuk bevinni. De nem is volt baj, ez egy olcsó fesztivál (sör 300 Ft) de a legeslegjobb volt számomra.

2015. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Van egy jó trükk, amit én még nem próbáltam, de elvileg hatásos:

Veszel egy zacskó szeletelt tartós kenyeret. A szeletek közepét az első és az utolsó szelet kivételével kivágod, így kapsz egy üreget, amibe - nagy csomag kenyér esetén - egy fél literes vagy 7 decis piásüveg elfér.

Még egyszer mondom, még nem próbáltam, de elvileg működik a dolog.

2015. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mi mindig már eleve úgy csomagolunk, hogy a hálózsák, polifoam, összetekert sátor közepére rakunk 1-1 üveget, és azokat úgysem nézik meg, lehetetlen kitapintani is, ha a legközepére rakod. ja és általában ha túrahátizsákot viszel, érdemes a legközepére rakni a parább dolgokat, mert ugye egy a legtöbbjuk alul is nyitható, tehát így beletúrnak egy picit alulról is meg felülről is, aztán mehetsz is.
2015. jún. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!