Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy döntsem el hogy jól...

Hogy döntsem el hogy jól táncolok vagy nem?

Figyelt kérdés

Szeretek táncolni,szerintem nagyjából tudok is,de azon aggódok hogy mi van ha nem is,és majd egyszer beszólnak hogy béna vagyok vagy nem tudom...

Az sincs hogy ne aggódjak,tömegbe senki nem nézi,mert nem járok diszkóba csak házibuliba meg normálisabb kocsmákba ismerősökkel,és ugye ott nem igen van tömeg...Amúgy lány vagyok.



2015. márc. 25. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha elmész valamilyen tánciskolába, rögtön kiderül, hogy mennyire kapod el a fonalat. Akkor kapsz egy szakértő szemszöget, az oktató helyből megmondja, hogy állsz a kérdéssel. Haveroktól nem biztos, hogy hiteles reakciót kapsz, ami valóban a tánctudásodról szól, és nem inkább arról, hogy mennyire vagy szexi.
2015. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!