Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki nyeri majd a...

Troxyka kérdése:

Szerintetek ki nyeri majd a 2015-ös Eurovíziót?

Figyelt kérdés
Szerintem Svédország, szerintetek?

2015. márc. 29. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is esélyesnek tartom, de még Albániát is.
2015. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel Észtország. A Youtube-on a legtöbb My top videóban az észt dal az első, és.internetes szavazásokon is ez vezet (a svéd előtt). Úgy kell pontozni a dalokat, mint az Eurovízión (12, 10, 8 stb.). Én is szavaztam, én is imádom ezt a dalt, természetesen 12 pontot adtam. Albániának adnám a 10 pontot, Svédországnak a 8-at, Belgiumnak 7-et, Norvégia 6, Azerbajdzsán 5, Litvánia 4, a rendező Ausztria 3, Oroszország 2, Ausztrália 1 pontot kapna tőlem (legalábbis jelenleg, ez késöbb változhat). Egyébként nagyon sokan esélyesnek tartják az olasz, a spanyol, az orosz és a máltai dalt is, na meg a svédet. Szlovéniát is a legjobb 10-be várják, és nekünk, magyaroknak is sok jó szót mondanak a külföldiek, habár a 20. helyre, vagy annál alább várják Boggie-t. Ami nem biztos hogy baj, mert ezek csak találgatások. Tavaly Hollandiának is hasonló helyezést jósoltak, aztán 2.-ok lettek. Boggie-nak amúgy nagyon szorítok, mert gyönyörű dal. A legjobb 10-ben is benne lehet. A 3. kedvenc dalom a jelenlegi mezőnyben (2. Albánia, 1. Észtország). Na de bocs hogy ennyit foglalkoztam a véleményemmel, válasz a kérdésedre: Észtország a legfőbb esélyes.
2015. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az idei mezőny nagyon tele van tűzdelve balladákkal... Ami nem rossz dolog, de most hiányoznak a "duci-duci" zenék, azaz a dance műfaj, ami az utóbbi években elég meghatározó volt ezen a versenyen. Talán két ilyen dal van: az izraeli és a svéd. Loreen Euphoriája óta egyre nő a fesztiválon a zenék színvonala, azok a szar, szinte mindig ugyanolyan pörgős, tipikus eurovíziós dance számok kezdenek élvezhető dance számokká változni (pl. pont az Euphoria, ami világsláger is lett). Viszont mondom, most túl kevés van belőlük, ezért ez egy jó pont lehet nekik. Svédország nyerhet is, Izrael ott lehet a legjobb 10-ben. Viszont én is Észtország sikerére tippelek.
2015. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem személy szerint az olasz dal a kedvencem. Nagyon kiváncsi vagyok,hogy ki fog nyerni, mert ki merem jelenteni, hogy az idei mezőny szörnyen gyönge a számomra.

Egy dal se nyerte el igazán a tetszésemet. Bezzeg tavaly...ott annyi jó volt és előtte is!

2015. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arany:svéd Ezüst:izraeli Bronz:dán. Oszt cs! :D
2015. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én eddig halál biztos voltam benne, hogy ismételten a Svédek fognak nyerni (a fogadóirodák szerint is így van) holott szerintem 11-12.helynél nem érdemelne többet. Viszont most az előző hozzászólók miatt elbizonytalanodtam. :D

Valóban igaz lehet, hogy az Észtek nyernek.

Ami engem illet, legnagyobb kedvencem Albánia!!!

A 12pontot tehát neki adnám. 10pont Svájc, 8pont Málta, 7pont Németország, 6pont Fehérorosország, 5pont Hollandia, 4pont Spanyolország, 3pont Izrael, 2pont Ausztria, 1pont Azerbaijan vagy Oroszország.

Nagyon jó dalnak tartom az Észtet is, de még annyira nem szerettem meg.

Svédország vagy Észtország fog nyerni. (Bár azért reménykedm, hogy Albánia)

2015. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!