Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallottatok már a Flogging...

Hallottatok már a Flogging Molly nevű zenekarról? Ha igen mit gondoltok róluk, van kedvenc számod tőlük?

Figyelt kérdés
én az utóbbi időben nagyon megkedveltem őket a stílusuk miatt, és kíváncsi lennék arra, hogy rajtam kívül ki ismeri, kedveli őket
2010. febr. 18. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak a Drunken Lullabiest.. elég érdekes :)) De tetszik.
2010. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy hallottam róluk, egyik kedvenc zenekarom :D (nem gondolam volna hogy más is ismeri :D)


kedvenc számaim:

- If i ever leave this world alive

- The Lightning Storm

- You won't make a fool out of me

- Requiem For A Dying Song

- Drunken Lullabies

- Salty dog :D

- Devil's Dance Floor

- Paddy's Lament


Áááh nem is sorolom...tetszik az összes számuk :D


Egyébként meg szeretem a celtic punkot. Mikor rábukkantam erre a műfajra, persze körbenéztem az internetem, hogy kik a műfaj képviselői ,de magasan ők voltak a legjobbak :D különben is Dave Kingnek annyira jellegzetes hangja van, ami pont ehhez a műfajhoz illik és nem nehéz megszeretni :D

Meg ha összehasonlítod a többi celtic punk/rock bandák zenéjével, ezeké olyan "más"...már a hangzás is...de lehet hogy csak én hallom másnak :D

2010. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, az előzővel ellentétben nekem pont a Flogging Molly ami soha nem jött be ebből a műfajból. Nem azt mondom, hogy rossz, csak nem... Lehet azért, mert mindenki csak őket ismeri (meg Dropkick-ékat).
2010. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon bejön Dave King hangja, ... és ha kedvenc számot mondok akkor To Youth, nem a legismertebb daluk,de szuper,...és amúgyis szinte az összes daluk tetszik :))
2010. febr. 19. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, hallottam róluk. Király zenét játszanak. A Dropkick Murphys is jó, de szerintem a Flogging Molly a legjobb ebben a műfajban.
2019. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amint azt korábban írtam, szerintem a Flogging Molly a legjobb a celtic punk műfajban. Csak kár, hogy az utolsó két albumukkal elmentek a dallamosabb irányba... Azért a korai albumaik nem voltak ilyenek. Tisztességgel végighallgattam őket, de valahogy nem adták vissza a korai hangulatot.


Remélem, ha legközelebb új albumot csinálnak, visszatérnek a gyökerekhez.

2019. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát ha értékelnem kéne a diszkográfiájukat, akkor a következő a helyzet:


Swagger-Float: 10/10

Speed of Darkness: 10/7

Life is Good: 10/7

2019. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!