Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok ezekröl a...

Mit gondoltok ezekröl a pedálokról?

Figyelt kérdés

Most szeretnék pedált venni. Mit gondoltok róluk? Csak otthoni gyakorlásra kell, mert zenesuliba van Profi multieffekt:

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. ápr. 6. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Otthoni gyakorlásra teljesen felesleges bámilyen pedál... max. ha nagyon alja az erősítőd, akkor talán... Viszont a Harley Benton eléggé gagyi márka, szerintem a pedáljaiktól sem kell sokat várni... Persze ki tudja, elképzelhető hogy jók, én nem próbáltam őket.
2015. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt a márkát még otthonra se!!
2015. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Erősítőm Roland cube 15xl. Youtubon elég jo videók vannak Velük, és sztem otthonra is kell pedál mert hogy gyakorolj otthon ha nem jön ki az a hang, ami kell.
2015. ápr. 6. 19:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Aztán otthonra mi a búbánatnak?

Amúgy elég gagyinak tűnnek.

2015. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 A miért hol marad?
2015. ápr. 6. 19:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mindet akarom megvenni, csak a delayt es a compressort.
2015. ápr. 6. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Nahát otthonra pont a kompresszor ami abszolút értelmetlen...

Delayből meg inkább valami használt ennyiért...

+ ha nincs az erősítőn effekt loop, akkor nem fogod tudni torzítva normálisan használni a delayt, és kis otthoni kombókon általában nincsen.

2015. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig a Roland Cube elég jó kis erősítő. Legalábbis én szeretem őket, otthonra/gyakorlásra az egyik legjobb választás. De otthonra teljesen felesleges compressor pedál... de tényleg. Nem igazán értem miért ragaszkodsz a pedálokhoz. De ha mindenképp kell, akkor vegyél te is valami olcsóbb multit, jobban megérné szerintem.
2015. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
miért nem veszel akkor otthonra is egy multieffectet? Nyilván nem lesz olyan extra jó, de legalább együtt lesz minden... nekem boss me 25-van, koncertre nem vinném, de otthoni gyakorlásra tökéletes, és teli van effektekkel így akármilyen hangzással kisérletezthetek (amik a leghasznosabbak benne: wah, loop, delay, distortion, fuzz, ha külön pedálként rengeteget kellene költenem rájuk, ami meg otthonra amúgy is felesleges lenne)
2015. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!