Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Flight, Geryon gitárokról mi...

Flight, Geryon gitárokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne leginkább, hogy ezek azért olcsóbbak-e mert rosszabb minőségűek vagy mert nem annyira népszerűek? Találtam egy Flight L300 WH Les Pault és nagyon tetszik, de még nem tudtam kipróbálni. Valaki tud róla valamit mondani?

2015. ápr. 7. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Zsákbamacska, számomra totál ismeretlen.

Ennyiért meg már használt V100-at lehet venni, ami meg garantáltan k#r\/ajó (persze ha nem vakon veszed meg).

2015. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ugyanaz a fa anyag mint a v100 illetve a Gibson, tehát mahagóni és nem az az olcsó hulladék amit a kopiákra használnak. Szerintem rossz nem lehet, maximum a hangszedők gyengébbek, esetleg a szerelékek/is. Ki kell próbálni,kézbe kell venni a hangszert. Már csak azért is mert például volt hogy összefutottam egy 35ezres telecasterrel és piszok jól szólt a jóval drágábbakhoz viszonyítva is.
2018. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!