Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy kérdéssel szeretnék...

Böbii Böbee kérdése:

Egy kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni. Nem tudom ti hogy vagytok vele de én nagy K-pop rajongó vagyok, és nagyon nem szeretem hogy attól, hogy nekem más a zenei ízlésem lenéznek. Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
:@

#K-pop.
2015. ápr. 7. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon rosszul csinálhatsz, mert amit én hallgatok az népszerűségben sehol sincs egy Big Banghez, Super Juniorhoz vagy BTShez képest, de soha az életben nem nézett le érte senki.


Igazából ha nem hivalkodsz vele, nem rakod be telóról füles nélkül, nem folyton arról áradozol, hogy X, Y milyen jó pasi, stb stb (nagyjából érted miről beszélek) akkor senkit sem fog zavarni, hogy mit hallgatsz és senki nem fog érte lenézni :)

2015. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!