Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen ez a "zeném"?

Kátai Ferenc kérdése:

Szerintetek milyen ez a "zeném"?

Figyelt kérdés

[link] Be/ZSw2sica3xE


értelmes hozzászólásokat,tanácsokat várok,hogy mások hogy csinálnák ezt vagy azt,lehet kritizálni is.főleg zenészek,hangmérnökök,fl studio felhasználók válaszára vagyok kíváncsi.



2015. ápr. 7. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából ha letöltöttél volna egy midi-t és arra dobsz egy alap zongora hangot akkor ugyanitt vagy. Ha te zongoráztad be, akkor viszont a hallásodra tudnál építeni, meg a ritmusérzékedre. Viszont ez így semmi extra. Hangzásra nem túl élethű, tehát még az sem dob rajta. Valamint túl pontos, mivel írtad, hogy nem feljátszva van, hanem berajzolva. Így túl mű.
2015. ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hangmérnök,stb, de tetszik. XD

(mert tetszik a 0:33ig hallható rész xd)

2015. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat,am nem igazán vágom mi az a MIDI,meg hogy azzal hogy lehetne kivitelezni hasonlót.(csak kapizsgálom).tényleg eléggé mű hangzású lett a cucc,jobb hangot nem tudtam kihozni az fl keysből,meg nem csináltam dinamikusra a hangokat sem ez tény.hogy értetted hogy 0:33-ig tetszik.ez az a bizonyos fél perces intervallum míg belehallgat egy hozzáértő a zenébe és eldönti hogy szar-e? :-)
2015. ápr. 10. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Amiért nem vagyok hozzáértő, csak azt tudom mondani, hogy tetszik vagy sem. :D
2015. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy kicsit unalmas, de az eleje tetszik (nem ertek hozza)
2015. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!