Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van annyi ember, főleg...

Miért van annyi ember, főleg "rocker" körökben, aki úgy gondolja, hogy az ő ízlése a helyes, megfelelő ízlés?

Figyelt kérdés
Itt most arra gondolok, mikor valaki benyögi youtubeon, hogy "Miféle állat diszlájkolta?" stb
2015. ápr. 11. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a rockerek felsőbbrendűek.
2015. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így nem teljesen igaz, hisz szinte minden stílus/műfaj képviselője,úgy gondolja, hogy az a legjobb,legmegfelelőbb,amit ő hallgat.
2015. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért nem hinném, hogy egy house, rnb, hip-hop vagy trance rajongónak egy percig is eszébe jutna, hogy amit hallgat az a zenének mint művészeti ágnak a csúcsa és mindenkinek meg kéne tapasztalnia vagy hogy aki nem szereti, az biztos nem ért hozzá, ízlés ficamos, igénytelen, stb. Vagy ha mégis, messze nem olyan gyakori mint a rocknál és a metálnál.
2015. ápr. 11. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
mert tényleg a rock a helyes, mivel a rock zenében vannak érzések általában, és a rocknak sosincs hülye szövege (gondolok én itt például pittbulra meg az ilyen fszságokra)csak sok ember azért nem szereti mert " fúúúj, mi ez a sz@r? rock? én inkább megyek és hallgatok dubsteppet aminek semmi értelme és szövege, csak ugyanaz a ritmus szól végig, amiből aztán semmiből-semmi (legjobb zene)" -.-
2015. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
én fúziós jazzt hallgatok és szétröhögöm a fejem a tróger rockereken meg az ekis diszkópatkányokon. nyertem :D
2015. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es, egy nagy röhej vagy. Én is rocker vagyok, és hidd el, van a rocknak legalja is. Sokszor csak pislogok, hogy mi ez, mikor meghallgatok egy számot, és ha hiszed, ha nem, van olyan pop szám is, ami ezer rock számnál is jobb és sokatmondóbb (egy példa a Lenka - Everything At Once című szám, ami az egyediségével mindent ver). Amúgy képzeld, tényleg nem a rock a "helyes út" (mintha csak a "Fényről" beszélnénk, így elnézve vicces), ezer s ezer másfajta jó szám van, csak te vagy vak.

Ja, és képzeld, van pár jó dubstep szám is, amiben nem véletlenszerű sz@rságok vannak, csak az embereknek túl kényelmes megoldás az általánosítás. Egyébként meg te is olyan vagy, mint a diszkós patkányok, csak te azt mondod, hogy "fúj, dubstep". Semmivel sem vagy jobb.

A kérdésre válaszolva, igazából mindenki a saját zenei stílusát tartja a legjobbnak. De szerintem ez nem feltétlenül a lenézés miatt van, épp ellenkezőleg én úgy vettem észre, hogy inkább csak azért írják ki, mert a számot dicsérik vele. Persze, attól vannak olyan barmok is, akik tényleg elvárják, hogy mindenki szeresse, ez személytől függ.

2015. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!