Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » YouTube jártasok! Mi ennek a...

LLP kérdése:

YouTube jártasok! Mi ennek a Címe?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap találtam a YouTube-on egy nagyon hosszú anime zenékkel teli videót. A legtöbb nem is érdekelt de egyiken megakadt a szemem. Manga rajzolású lány és fiú. A lány hirtelen meglátás egy macskát egy feketét fel veszi de a magyar kiugrik az öléből. A lány utána szalad de el üti egy kocsi majd vér mindenütt. Aztán a fiú másnap fel ébred s megint macska lány szaladna, de a fiú nem akarja hogy megint el üsse a lány v.mi. Ezért megpróbálja megmenteni a lányt s ki cselezni a halált. De valahogy a lány mindig meghalt. Közben a fiú másik énje az összes órát vérrel keni be. Utolsó esély s a fiú rájön ameddig ő él a lány mindig újra s újra meghal. Tehát amikor a lány ugorna a kocsi elé ő félre löki s így ő hal meg. A sok vér elhalványodik s a fiú másik énje teljesen le van döbbenve. Következő kép kocka a lányt mutatja s kezében... egy fehér macska, lány szeme könnyes.

Ennyi. Nagyon szeretném meg találni de sajnos kitöröltem az előzményeket. :(

Nagyon Köszönöm előre is.



2015. ápr. 13. 20:30
 1/3 A kérdező kommentje:
A hibákért bocsi de Tabról írtam.
2015. ápr. 13. 20:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Mekakucity actors
2015. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. máj. 11. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!