Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok írni néhány nagyon...

Tudnátok írni néhány nagyon híres Kpop együttest/számot, amik nagyon népszerűek? (lehetőleg fiúsat)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 16:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Jrock is jöhet :)
2015. ápr. 17. 16:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Híres k-pop együttesek (ezekről csak hallottam, alig hallgattam belőlük) a BIGBANG, SHINee, B.A.P, és az ftisland pop rockot játszott, de áttért a saját stílusára (most rockot játszanak). A CNBLUE is pop rock, ha jól tudom

J-rock (ebben jobban otthon vagyok): Adams, Coldrain, the GazettE, Diaura, Mejibray, Versailles, Dir En Grey, D'espairsRay, Gackt, Miyavi, Royz, DIV, Malice Mizer, Lynch., Matenrou Opera, Jupiter, LM.C, Guitar Vader, D=OUT, Unite, MoNoLith, Screw, Nightmare, Lycaon, Liplich, Merry, Girugamesh, Alice Nine, Sadie, exist+trace (lánybanda), Delacroix, Deathgaze, Vamps. De ha csak tényleg a nagyon híresek érdekelnek, kiválogathatom őket, ha szeretnéd :D

2015. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megtennéd? Köszi előre is
2015. ápr. 17. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Kpop közül akik híresebbek:

Big Bang : Fantastic Baby, Bad Boy, Monster

Super Junior: Mr.Simple Sorry sorry, Mamacita

EXO Overdose, MAMA, Wolf

BTS No more dream, Boys is luv, War of hormone

Infinite Last romeo,Back, Before the dawn

B.A.P One Shot Warrior, Angel, Power


Ami inkább fiúsabb az a Big Bang, BTS és a B.A.P(nekem kedvenceim) De a többi se lányos. Keress számokat és majd meglátod mi tetszik :)

2015. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Jrock: the GazettE, Pierrot, Diaura, X Japan, DIE/MAY, SID, An Cafe, Alice Nine,AliBi, ScReW, LM.C, ViViD, SuG, Versailles, Seremedy, Kerbera, Vidoll, Nega, GAARA,

Remélem valamelyik majd megtetszik.^^

2015. ápr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A SHINee-nak például a Lucifer és a Ring Ding Dong című számát jó sokan megnéznétek, de én a Why so serious-t és a Hithicking-ot is nagyon szeretem. Amúgy az EXO-nak néhány hete jelent meg az új albuma, és a Call Me Baby videóklipp. Az EXO albumáról az én személyes kedvenceim az El Dorado, a Hurt és az Exodus. Az INFINITE sajnos nem a legnepszerűbb, de azért ők is elég ismertek. Tőlük a Back, a Paradise, a Last Rome és a Destiny című számukat tudom ajánlani. Mostanában szerintem a VIXX tör még egyre jobban fel. Az Eternity-t nézték meg a legtöbben tőlük. Végül pedig még a History-tól ajánlanám a Psycho és a What Am I To You című számot. Tudom, hogy ők nem népszerűek, de a dalaik szerintem nagyon jók.
2015. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ahogy láttam nagyjából leírták a legjobb csapatokat, akiket én is biztosan tudok javasolni:

Beast

Cn Blue

B.A.P

Big Bang

Nu'est

Ze:A

Infinite

Exo

Super Junior

BtoB

ViXX

meg vannak még kevésbé híresebb csapatotok. Ezeknek a csapatok dalainál nézz szét, nekik csak népszerű dalaik vannak, főleg ha a videó klippekre keresel rá :)

2015. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!