Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a rockzene számnak a...

Mi ennek a rockzene számnak a címe?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy zene amit régen hallottam, de sajnos sem a címére se a dalszövegére nem emlékszem, de arra biztosan hogy rock zene volt, a címe pedig egy nagyon hosszú szóból állt, eltartott egy ideig mire begépeltem a Youtube-ba, (Nem tudok pontosat mondani de szerintem több mint húsz betűből állt), azon kívül volt benne egy rész ahol lelassult majd újra gyors lett (Tudom a legtöbb Rockzene ilyen, de legalább több a semminél.). Ha valakinek van valami ötlete légyszi írja meg.

#rock #zeneszám #hosszú cím #Mi ennek a rockzene számnak a címe?
2015. ápr. 18. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A témájára nem emlékszel, hogy miről szólt?
2015. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos csak ennyit tudok. Ja és angol volt.
2015. ápr. 18. 21:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott az is hogy mintha Sztereó szót említenék a dalszövegben.
2015. ápr. 18. 22:02
 4/8 anonim válasza:
a leírtakból erre tippelek: https://www.youtube.com/watch?v=T3E9Wjbq44E (tudom pop)
2015. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennél sokkal gyorsabb tempójú volt.
2015. ápr. 18. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:
legalább arra emlékszel, hogy a klippben mi volt? az már leszûkítené egy kicsit a választékot.
2015. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem a hivatalos klippet néztem, hanem olyat ahol a aláfestésnek használták a zenét egy videóhoz, a feltöltő pedig törölte magát.
2015. ápr. 19. 10:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. Ha esetleg valakit érdekel a címe: The Only Difference Between Martyrdom and Suicide Is Press Coverage Panic! At the Disco-tól
2015. ápr. 23. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!