Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régebbi szám,80-as évek...

Régebbi szám,80-as évek hangulatát idézős, részlete: "Bat áááj. " - Ezt így elnyújtva. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Angol; azt hiszem, férfi énekli, talán class fm-en leadták párszor, és azt , hogy bat ááááj, olyan szépen kiénekli így elnyújtva


Most halandzsázok valamit a többire

"Bat áááj, tárá segedin looóv" A segedin lehet, hogy fallin' in mondjuk, és akkor lehet pl fallin' in love, de nem tudom. Mintha valami T-betűs Robin énekelné, de nem a Thicke. Neki túl lágy lenne ahhoz a hangja, azt hiszem. És azt a " tárá segedin looóv"-os részt nem annyira énekli már, csak picit megáll, és inkább dallamosan mondja, de nem úgy mint egy rapper, inkább mondjuk azt, hogy "félig énekelve". Ja amúgy úgy rémlik, nem rég halt meg az előadó, de ez nem biztos, de mintha 2014-ben, de nem tudom, lehet, hogy keverem, és lehet, hogy a Robin is csak rémlett valahonnan. Nem keverem semelyik Williamsszel se, de amúgy lehet, hogy tényleg nem is ilyenek, hogy Robert, lehet, hogy nem ilyesmi a neve, csak valamiért úgy rémlett, lehet, hogy pl a Pete Seeger lenne? Mert valamikor év eleje rémlik nekem, de lehet, hogy több éve is volt, de szerintem nem olyan régen, max ilyen 5 év -re tippelném, de ezt tényleg nem tudom, úgyhogy inkább a részletre koncentráljatok légyszi!

Ja meg itt néztem hu.wikipedia.org/wiki/Hal%C3%A1loz%C3%A1sok_2014-ben#M.C3.A1rcius Ja meg hát nemtom, de 2014-ben beszéltek róla, de nemtom, hogy akkor halt-e meg, mert lehet, hogy ott is több évet mondtak, mielőtt leadták volna ezt a számot.


Előre is köszönet, hogyha valaki megmondja, meg már eleve annak is köszi, aki energiát fordít rá, és megpróbál rájönni.



2015. ápr. 19. 14:41
 1/6 A kérdező kommentje:
("Bat áááj" után három pont volt a főkérdésben, csak kitörölte kiírásakor)
2015. ápr. 19. 14:43
 2/6 anonim válasza:

Ömm... Ezen a "bat ájon" sírok :D

Talán Chris Isaak - Wicked Games???

https://www.youtube.com/watch?v=WtfHk2hSlqA

2015. ápr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:)

Köszönöm,de sajnos nem ez,pedig asszem, erre is ráillik a leírásom. Akkor pontosítanék. A "BAT ÁÁÁJ":) -os részt kórus énekli, úgy rémlik.:) Na de várjunk, most, hogy így belegondolok, az sem biztos. Nem tudom, de nem ez, de azért köszi a próbálkozást.:)

2015. ápr. 27. 13:35
 4/6 anonim válasza:
Hát, nem ugrik be semmi... De ha eszembe jut valami, akkor írok :D :)
2015. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi:)
2015. ápr. 28. 11:46
 6/6 A kérdező kommentje:

Megvan!!!:D Ez az:


Simply Red - Stars

:)

2015. júl. 26. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!