Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti szoktatok még eredeti...

Ti szoktatok még eredeti zenei CD-t vásárolni, vagy egyáltalálan CD-t hallgatni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék. :)

2015. ápr. 19. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam: *egyáltalán cd-t hallgatni*
2015. ápr. 19. 15:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Vásárolni is szoktam, de csak nagyon ritkán. Ennek két oka is van:

1., Ha igazából csak pár db zeneszám tetszik a CD-ről,

akkor már nem éri meg azt az árat, amit kérnek érte.

2., Legtöbbször mindenféle, számomra értékelhetetlen divatzenét kiraknak a polcokra,

csak éppen azokat nem találom meg a sok szar között, amiket én is hallgatnék.


Nagyon szeretek zenét hallgatni. És ha lehet, akkor a legjobb minőségben, vagyis az eredeti lemezről.

Sajnos az anyagiak nem teszik lehetővé, hogy azt a rengeteg művet, ami nekem tetszik

mind megvegyem eredetiben. És ráadásul nagyon sokat már nem is árulnak közülük.

Ezeket, ahogy időm engedi, ki szoktam kölcsönözni. Természetesen csakis eredeti CD-n.

Ha egyáltalán kölcsönözhető még, mert sajnos sok vandál ember van, akik mindent tönkretesznek.


Valamint az nem tetszik nekem, hogy libát nem tömtek még úgy meg, mint ahogy

az emberbe tömik ezeket az angol/amerikai együtteseket és angolul éneklő magyar együtteseket.

De mi van akkor, ha én MÁS országok együtteseitől/zenekaraitól is szeretnék vásárolni Audio CD-t?

2015. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek azzal amit leírtál.

Én is szeretek zenét hallgatni, és törekszem arra, hogy a legjobb minőségben tegyem ezt, ezért hallgatok CD-t.

A legnagyobb gondom nekem is az, hogy sajnos már nagyon nehezen (vagy egyáltalán nem) tudom beszerezni azokat az anyagokat amik engem érdekelnek.

Az a legszomorúbb, hogy ismerőseim hülyének néznek, ha veszek egy EREDETI CD-t és nem pedig ingyen letorrentezem valami tömörített MP3 formátumban.

2015. ápr. 19. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Én igen :)
2015. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam venni! most kezdem összegyűjteni a régi kedvenceimet, mivel már nem 5-6 ezer forintba kerül egy CD, mint 10 évvel ezelőtt, hanem 1-2 ezer forintért is lehet kapni, amiket szeretek! :) Ha nem találsz valamit nézd meg Ebay-en vagy az Alexandra könyvesbolt oldalán is rengeteg jó lemez van, akciókkal. Ja, és aki emiatt hülyének néz, ne törődj vele! Engem 10 évvele zelőtt is volt, aki cikizett azért, ha vetteme gy eredeti CD-t, hogy miért nem töltöm le inkább, de egy eredeti lemeznek sokkal jobb a "hangulata", tudod hallgatás közben lapozgatni a borítóját, az illata is jó és persze a zenék minősége tökéletes :)
2015. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!