Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Hollywood...

Mi a véleményetek a Hollywood Undead legújabb albumáról?

Figyelt kérdés
Nem rég jelent meg a Day of the Dead c. album. Mi a véleményetek róla, tetszik nektek ez a stílus? Nekem személy szerint bejön, még ha el is tér az eddigi albumoktól, van rajta sok jó szám.

2015. ápr. 20. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

"van rajta sok jó szám"


melyik albumon nincs?

2015. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég jó lett, legjobb számok (nem sorban):

1. War Child

2. F*ck the World

3. Disease

4. How We Roll

5. Does Everybody In The World Have to Die

6. Day of the Dead

7. Usual Suspects

8. Sing

Ha neked más a véleményed, szívesen meghallgatom :)

2015. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, csakúgy, mint az ez előtti albumok. Voltak számok, amik először nem jöttek be, pl. Guzzle, Guzzle, DEITWHTFD, de mostmár ezeket is megszerettem. A számaiknak nagyon sok mondanivalójuk van, igazából ezért is kezdtem el hallgatni őket, ez az album pedig hihetetlen, nagyon tetszenek a szövegek, a jelentésük, és úgy alapból minden. :D
2015. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem számítottam arra, hogy Ennyire fog tetszeni az összes szám.. Tényleg, egyet nem tudok mondani amelyik nem tetszene, szerintem nagyon odavágott ez az album, jól sikerült.
2015. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A War child-nak nagyon örültem, kell néhány (!) ilyen tuc-tuc szám is néha, mint amilyen a Pigskin volt
2015. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem baromira bejön, talán egyedül a Guzzle, Guzzle nem, de hát, Úristen, túlélem. Viszont én a War Child-nál valami komoly mittudomén, From the Ground-os beütésre gondoltam, aztán:

I like to get my fucking fade on

I'm feeling sexy, I'm like "ooh"

Then haters try to get they hate on

But I'm too sexy, I'm like "ooh"

2015. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!