Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám hatékonyan...

Hogyan tudnám hatékonyan terjeszteni magamat?

Figyelt kérdés

Elektronikus zenét készítek pár hónapja. Elég komolyan gondolom a dolgot és szeretnék berobbanni, tehát megvan a cél. Az alapokat egy elég profitól tanultam szerencsére. :)

Már csak az kérdéses, hogy a terjesztést hogyan lehetne hatékonyan végezni szerintetek?

Ötletek? tippek?

vagy egyáltalán megüti azt a szintet a zeném, hogy érdemes legyen próbálkozni?


Az első zeneszámomat itt megtaláljátok:


https://www.youtube.com/watch?v=h6sNqqFwFrI



2015. ápr. 21. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

High Contrast után Strange Contrast? Kicsit olyan copy nem? Nem akarlak megsérteni de nem jó ez a zene amit linkeltél. Gyenge még. Kb. még 3 év kemény munka és tökéletes lesz. Akkor tudod terjeszteni magadat ha vannak jó ismeretségeid. Pl jóba vagy egy klubtulajdonossal és néha játszhatnál ott. Meg el kell küldeni kiadóknak meg youtube csatornáknak akik supportálnak. Pl MrSuicidesheep, liquiddnbftw, Liquicity stb.

De csak azt tudom mondani hogy kitartás! likeoltam az oldalad :D

2015. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ha ez előtt az AzeR Dreaming egyik tagja voltál akkor hogy lehet hogy "Elektronikus zenét készítek PÁR HÓNAPJA"? Az AzeR Dreaming régebbóta van. 2013 óta.
2015. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek: köszönöm a válaszodat és a lájkot :). Ez hogy High Constrast azt se tudom, hogy mi, így neház lett volna copy-zni.


Másodiknak:

Te honnan tudod, hogy az AzeR Dreaming-től vagyok??? o.O

Ha választ adsz erre akkor elmesélem azt is, hogy mi az a "pár hónapja"! :)

2015. ápr. 22. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!