Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektroakusztikus gitár, vagy...

Elektroakusztikus gitár, vagy akusztikus hangszedővel?

Figyelt kérdés

Balkezes vagyok, szóval nagyon kicsi a választék, és nincs rá nagy keret. nem igazán találtam elektroakusztikusat, mert vagy drága, vagy nem szimmetrikus, én pedig olyat szeretnék.

a hangszedőtől mennyire lesz hangosabb? hogyan érné meg jobban?



2015. ápr. 22. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A hangszedőtől semennyire nem lesz hangosabb.

Minek is kell neked elektroakusztikus pontosan?

2015. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
néha jól jönne, ha nem a mikrofonokkal kéne szarakodni, hanem csak bedugom és működik.. évi pár alkalommal szokott kelleni rendezvényeken
2015. ápr. 22. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyira lesz hangosabb, mint az erősítés, amire rákötöd.
2015. ápr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jóarc ***** válasza:
Ha egy mód van rá, szerintem válassz elektroakusztikus gitárt, meg persze ha találsz balkezesben. Ha mindenképp hangszedő, akkor esetleg a Seymour Duncannek vannak fasza cuccai, ilyen fából készült szimpla vagy dupla hangszedő, asszem valami woody single coil meg humbucker. Egyszerű használni és nem is olyan gagyi, mint a legolcsóbb soundkingek vagy hasonlók.
2015. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nincs rá nagy keret", írta a kérdező.

Egy SD akusztikus hangszedő meg 17500 Ft-nál kezdődik.

2015. ápr. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat még emésztem egy kicsit.

utolsó.. akusztikus stagg balkezes gitárt 23.000-ért kapni. Én balkezes elektroakusztikust olyat ami jól is néz ki, 40.000 alatt nem találtam.. még mindig jobban megérné az első

2015. ápr. 25. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elektroakusztikusnak és az SD hangszedős akusztikusnak elég más lesz a hangja, mivel az említett SD mágneses, sose fogja igazán azt az akusztikus jelleget elég jól hozni, amit az elektroakusztikus gitárok húrláb alá beépített piezo hangszedője.

Persze izlés dolga, kinek mi tetszik.

2015. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!