Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én nem tudok betelni...

Csak én nem tudok betelni ezzel a hanggal?

Figyelt kérdés

(Lehetőleg tegyétek félre a rasszista hajlamaitokat, és csak magára az ÉNEKHANGRA figyeljetek, köszönöm.)


00:45-nél csendül fel Toshiyuki Toyonaga hangja, és egyszerűen... huh.


Nektek hogy tetszik?

Ha nem, miért?

Vagy esetleg másik énekes hangja fogott meg? Nevet nyílván nem tudtok, úgyhogy írjatok másodpercet. :)


Link: [link]



2015. ápr. 28. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez nem egy nagy durranás. Ezer és egy nála klasszisokkal jobb énekest tudok neked felsorolni.


Ha neked tetszik, hallgasd nyugodtan, nem kell hogy mindenkinek tetsszen.

2015. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ^^ Általában a hasonló hangszínnel rendelkező énekeseket szeretem, úgyhogy nem kérdés, miért kedvelem :) Viszont a többiek hangja valami borzalmas...
2015. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Én sem úgy értettem, nyílván vannak még hasonlók meg jobbak, de hogy az a hang maga nekem nagyon tetszett:D Amúgy meg hallgatnám én, csak egyedül ebben a számban énekel... :(


#2 Ugye? Én is így vagyok vele. Az első még egész jó, de a többi nagyon nem jön be nekem. Főleg az, ami közvetlenül Toyonaga előtt van...

2015. ápr. 28. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem egy extra, az előtte éneklő 2 faszinak szerintem jobb hangjuk van
2015. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Túl rövid a része, nem tudom ennyi alapján hogy teszik vagy sem... nem olyan rossz. De ha már japán énekes akkor nekem az ő hangja tetszik: [link]

Mindenesetre adtál egy anime ötletet, nem tudtam már mit nézzek... :D

2015. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=W37_xInM448


Én Toshi hangját imádom. Az együttesből Yoshikit imádom nagyon, de őt mint ember. Ő sajnos nem igazán énekel.

2015. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!