Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Olyan zenekar, amely dalában...

Olyan zenekar, amely dalában negatívan áll az Illuminatihoz?

Figyelt kérdés
Pl, amit tudok: Sisters of Mercy: Vision Thing, Gamma Ray:Dethrone Tyranny

2015. ápr. 29. 16:47
1 2
 1/18 Tom Benko ***** válasza:
Mi az az illuminati?
2015. ápr. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Valami titkos társaság, ami világuralomra tör...
2015. máj. 8. 16:06
 4/18 Tom Benko ***** válasza:
Közben utánanéztem. Egy kiöregedett focista agybajához minden normális ember negatívan áll hozzá. De azt is nagyon bírom, amikor a hasonló kérdéseknél mindig kerül legalább egy zsidózó retardált.
2015. máj. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

# Tom Benko!


Ki zsidózott? Ezt nem értem, tekintve, h eddig ketten írtunk. Én nem zsidóztam. Tehát, csak te lehettél az, aki zsidózott.

2015. máj. 9. 11:58
 6/18 Tom Benko ***** válasza:
A 3. kommentben van némi kis zavar a józan ésszel szemben.
2015. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tomika, tán csak nem vagy érintett? :-)
2015. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Bocs, nem is vettem észre a sok kék között, hogy ott van 3 dal.
2015. máj. 11. 15:50
 9/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, 2-es, hogy az Illuminati az keresztény-, és zsidóellenes izé. Egy kiugrott jezsuita alapította...
2015. máj. 11. 15:51
 10/18 Tom Benko ***** válasza:

Az a baj, hogy valóban létezett egy Illuminátusok nevű titkos társaság. A kora középkorban. Lovagrend volt, tehát elve nem lehetett keresztényellenes. Valamikor az 1200-as években felszámolták.

Az "Illuminati" nevű izé viszont soha nem létezett. Egy David Icke nevű amatőr focista találta ki, mert ahhoz túl hülye volt, hogy megértse, miért szar az élete. A sok logikamentes konteóhívő meg bekajálta, és a nemlétező társaság így saját életre kelt, Icke meg meggazdagodott.

2015. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!