Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » ByeAlex miért szállt el...

ByeAlex miért szállt el ennyire magától?

Figyelt kérdés

Régen kedveltem még a Dal idején. Szimpatikus volt, hogy két lábbal a földön jár, tömegközlekedéssel közlekedik, nincs elszállva, de azóta teljesen kiábrándultam belőle. Pl most találtam ezt a cikket: [link]

Mit képzel?! A Dal kb egy szinten van ezekkel a műsorokkal.. Előtte azt se tudta az emberek 99%-a, hogy létezik ByeAlex, ennyire futotta önerőből a művészete. Azt meg inkább hagyjuk is, hogy Kovács Katitól Zalathnayn át Zoránig nem egy és nem kettő művész az adott kor X-Faktorával futott be.

Nyilván sok felejthető énekes van ezekben a műsorokban, de azért ezt így kijelenteni 3 éves pályafutás után....



2015. ápr. 30. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:

1, Ezt a kijelentését már 1 éve tette.

2, Valamit mindig böfögni kell ezeknek a "sztároknak" hogy a köztudatban maradjanak.

3, Zalataniék és a többi a Ki mit tudd-al minőséget képviselt, nem a pénz és az döntött mint most hogy egy adott X-faktoros mennyire helyes vagy éppen honnan jött.

4, Le sem sz.rták tavaly sem mikor ezt mondta, ez a ByeAlex már csak egy halvány emlék az emberek fejében...

2015. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván sokan nem értenek egyet velem, de nekem az egyik kedvenc énekesem X-Faktorban lett ismert. Janicsák Veca. Én pl. tisztelem benne, hogy saját erőből igyekezett sikert elérni, nem kérte meg apucit, hogy nyomja be egy lemezkiadóhoz meg pár zeneszerzőhöz. Nem mutgatja a micsodjátá, nem "villant", nincs a bulvárlapok címoldalain. Pár dalát játsszák is a rádiók, a többi tevékenységét, koncertjeit, dalait...stb meg a rajongók tudják követni és kész.
2015. ápr. 30. 08:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezzel igazából csak arra akartam kilyukadni, hogy azért vannak tehetségkutatósok, akik nem csak örülnek a hirtelen jött 15perces hírnévnek, hanem igyekeznek dolgozni, hogy hosszú távon is fent maradjanak.
2015. ápr. 30. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!