Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy takaríthatom a fuvolám?

Hogy takaríthatom a fuvolám?

Figyelt kérdés
Már nagyon koszos, hogyan takaríthatom le?
2010. febr. 22. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
(Turházz bele)sztem egy kis kefével
2010. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sterimóval !
2010. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem járt hozzá tiszttító pálcika? Ha igen akkor arra vmi zsepit.

ha nem:

Egy anyag zsebkendőt köss egy vékony fakanálra (esetleg kicsit vizes legyen a zsepi) és takarítsd ki!

2010. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de van hozzá pálcika, de nem arra gondoltam, hanem ami így kívülről ráragadt. köszi a váalszokat!
2010. febr. 22. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Jah, azt vizes zsepi, a fújoka körül pedig egy kis vízkőoldó, de azonnal lekell törölni.

Ezt a tanárnőm mondta, még anno...

2010. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

VÍZZEL SEMMIKÉPP!!!!!!!!!! amúgy ha már olyan koszos nem tudod tisztára törölni...mert akkor már lemarta az egészet. el kell vinni hangszertisztítóhz ami kb 10ezer forint.....(sztem könnyebb lett volna ha használat után áttörölgeted...

am. ha annyira még nem rossz a helyzet adtak hozzá pálcikát és törlőt is!!! a törlővel kell kívül!! VÍZZEL SEMMIKÉPP!!!

2010. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz, vízzel semmiképp (szétviszi a párnákat) - de a 10e beijesztés, nem igaz. Pár ezer forintért megtisztítják - érdemes elvinni hangszerészhez, ha nagyon koszos. Amúgy meg normális tisztításnak a tisztítópálcára tekerj fel egy anyagzsepit (ne papírt, mert a nyál szétáztatja és szétmállik a hangszerben), és húzd át a hangszeren (a fejbe csak dugd be). És vízkőoldóval és hasonlókkal se próbálkozz szerintem, ha spécibbet akarsz, a hangszerüzletekben lehet beszerezni külső (ezüst-) és belső tisztítót.
2012. ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!