Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kb mennyibe kerül egy koncert...

Oogi kérdése:

Kb mennyibe kerül egy koncert megszervezése? (Amerikai a banda szóval durva álom)

Figyelt kérdés
Kb 2100an vagyunk a banda itteni rajongói (ami szerintem elég mert Bécsben 1500 fős koncert volt.) És úgytűnik van kis protekciónk egy nagyobbacska cég tulajánàl. Viszont én nem igazàn vagyok tisztában egy ilyen szervezésèvel.
2015. máj. 2. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem is neked kell szervezni, mivel téged sehol nem fognak meghallgatni.


Egy olyan ismerős kell keríteni, vagy olyan emberrel beszélni, aki adott helyeken programszervező.

A költségek: ugye a zenekar teljes költsége utazással együtt + a helyszín + a helyszínen lévő emberek, akik fényeket csinálnak, színpadot állítanak (ha kell), stb.


Szóval nem olcsó mulatság.

2015. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes konkrét koncerthelyszínekkel felvenni a kapcsolatot, ők általában rendelkeznek olyan személlyel, aki ért ilyesmihez, és talán bevállalják a helyszín biztosítását és a szervezést.
2015. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. majd tárgyalunk emberekkel. :D
2015. máj. 4. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!