Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon kéne ez a zene melyik ez?

Nagyon kéne ez a zene melyik ez?

Figyelt kérdés
Egy férfi beszél az elejénolyan rap stilusban techno jellegű az a jó tuc tuc zene a rra emlékszem hogy a youtube-on egy kék fejhallgatós hal van kérlek segítsetek megtalálni elöre is köszi

2015. máj. 2. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt nincs kék fülhallgatós hal, de ez a zene volt az?


https://www.youtube.com/watch?v=_Ndmo0RVf8c

2015. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt de ez is jo :).a képet megtaláltam,tényleg nincs rajta fejhallgató :) de magát a zenét nem....az elején ahogy a tiédnek is rap volt csak az a úgymond ,,szörny,, hangú ez a nagyon mély már már kiabálós...szóval addig nem nyugodtam amíg nem találok vmit és a képet megtaláltam :) már csak maga a szám címében kellene a segítség :) itt a kép: [link]
2015. máj. 2. 19:51
 3/5 A kérdező kommentje:
2015. máj. 2. 19:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért linkeltem 2x mert nekem nem nyitja meg...... De van egy másik zene amin ugyanez a kép van :).ezt biztos megnyitja :) [link]
2015. máj. 2. 20:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Na vki,???? :/
2015. máj. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!