Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok ilyen stílusú számokat?

Tudtok ilyen stílusú számokat?

Figyelt kérdés

Mint ez: https://www.youtube.com/watch?v=G-YNNJIe2Vk

vagy ez: https://www.youtube.com/watch?v=F_elDLEmbC0


Tehát olyat aminek (még ha a szövege tartalmilag nem is teljesen) horror/rokokó/viktoriánus stílusa van. Főképpen az a fajta hangzás érdekelne, ahol ugye van egy mély alap, és mellé magas, vékony dallam. Tipikusan olyan stílusú amihez az ember olyan klippet képzelne el, hogy valaki behajolva, lassan sétálva kutatja éppen a házát, sötét területet. De szerintem értitek mire gondolok :D



2015. máj. 5. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy megosztottad ezeket a zenéket:)

Örülök, hogy van aki nem csak tömegzenét hallgat.

2015. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sosem hallottam ezeket a zenéket még azelőtt, de tetszenek.

Magában a kérdésben annyira nem tudok segíteni. Én mostanság Castlevania soundtrackeket hallgatok (főleg Michiru Yamanétől), lehet, találsz ott is hasonló stílusú számokat, de azok szöveg nélküliek. Vannak közöttük eléggé upbeat témák is, szóval azok megint csak nem felelnek meg a kritériumnak. De amúgy nagyon hangulatosak, vannak közöttük kifejezetten sötét témák is.


Volt egy Ib nevű kis RPG maker-ös játék, ott is voltak nagyon jó zenék. Nem mondom, hogy feltétlen olyan, amilyet kérsz. De talán egy próbát megér.


Majd lehet, gondolkozom ezen, mostanság ezt is szeretem hallgatni, de amiket belinkeltél, ismerősek voltak stílust tekintve.

2015. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek, ment a zöld pacsi :)


Egyébként ha jól tudom ezek a zenék azok a bizonyos "creepy" zenék, de igen, nekem olyan kéne ami szöveges :) Szöveg nélkülit találtam, azok is tetszenek, de nem az igaziak.

2015. máj. 7. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!