Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti melyik Slipknot dalon...

Ti melyik Slipknot dalon vezetitek le legjobban a dühötöket ha bármi miatt dühösek vagytok?

Figyelt kérdés

Sőt, a legjobban annak örülnék, ha dal mellé írnátok konkrét részletet is a dalból. Biztos minden Slipknot rajongónak van, vagy, hogy pontosan fogalmazzak minden maggot-nak van egy részlete kedvenc dühös daljából, amire még jobban beindul ha dühös levezetés terén, mint az egész dalt nézve.

Példának mondom a sajátomat:

Psyhosocial-Ebből a "The limits of the dead"-es rész, ebből is elsősorban ami a dal háromnegyedénél van a gitárszóló és dobszóló után, amikor 4-szer mondja el. Persze a dal végi zárásnál amikor már 2-szer mondja el ott se kapcsolom ki :)

Második-The Blister Exists-Ebből a dal közepén a dobszóló után a "I am the damaged one"-os rész.

Harmadik-People=Shit-Ebből még kettő is van, amik között tényleg nem tudok dönteni. Az első a dalnak a második sora, amikor ténylegesen beszáll Corey a vokállal, az "idiot"-os rész. A második az első verze után "One more time motherfu*ker"-es rész.


Tudom sokaknak furcsa lehet, hogy nem egy Iowa-s dal van nálam az első helyen, hanem a Psychosocial, ami még nem is a legdurvább daluk, de én ezt hallgatom ha nagyon dühös vagyok valami miatt, ez van. Meg persze mindig :)


Mielőtt telhetetlennek tűnnék, ha valaki csak dalt szeretne írni részlet nélkül, akkor írja azt nyugodtan, és nem kell Top 3-at sem írni, én is csak érdekességként írtam ki a sajátomat. Persze ha valakinek van kedve hozzá, jöhet bátran akármennyi :)

Ha pedig valaki szerint ostoba vagy túlbonyolított a kérdés nem kell leszedni a fejemet. Én legalább nem azt kérdezem itt ötödjére is, hogy melyik a kedvenc Slipknot tagod-albumod-dalod.

És általában a maggot-ok (vagy bármilyen más banda rajongói) nem veszik személyes sértésnek ha valaki a kedvenc zenekarukról szeretnek kérdezni, beszélni vagy írni, hiszen mindannyian ugyanazt szeretik és szeretjük, általában inkább örülnek is, hogy felvetődik témaként az adott zenekar.

És voltam februárban a koncerten ;) A kiemelt állóra már nem tudtam menni, ott már addigra elfogyott a jegy, így maradt a sima álló, de hát onnan is irgalmatlan brutál volt az egész koncert :)

Nagy örömömre mindhármat játszották, ebből kettő persze örök és kötelező koncertfavorit, a The Blister Exists-sel volt óriási szerencsém, hogy azt is tolták, az már nekem ajándék volt :) Három setlist-tel turnéztak Európában, ebből csak egyben volt benne, mit ad Isten, pont azt játszották :) Tényleg nincs egy szavam se.


24/F



#Slipknot #Psyhosocial
2015. máj. 10. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Before i forget refrén, duality refrén. Bár nálam a zene jobban számít mint a szöveg, a keményebb zenén jobban lenyukszom.
2015. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, ez is egy nagyon fontos szempont amit írtál. Köszi szépen a választ, ment a zöld kéz természetesen :)
2015. máj. 11. 10:07
 3/8 anonim válasza:
En amint meghallom a people=shit indulasat es egy kicsit is nem vagyok jo kedvemben akkor legszivesebben szetb*sznek mindent a g*cibe.(bocs a durva fogalmazasert)
2015. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben megtudlak érteni, most, hogy írod, a People=Shit-nél én is írhattam volna a kezdést is, mert nekem is rombolhatnékom van olyankor vastagon :)

Nincs a fogalmazással semmi gond, maggot-ok között bőven elfér ;)

Inkább örülök a válaszodnak, amit nagyon köszönök :) Kaptál egy zöld kezet :)

2015. máj. 19. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok akkora Slipknot fan, 5-6 számot hallgatok tőlük, de a The devil in i refrénjén szoktam levezetni a dühömet, és az egész People equal shit és a (sic)-ben, és az All hope is gone elejében, amikor elkezd "énekelni".

13/L (egyébként goth metálos)

2015. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Surfacing!

"Fuck kt all

Fuck this world

Fuck everything that you stand for

Don't belong

Don't exits

Don't give a shit

Don't ever judge me"

2015. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5. válaszolónak: A The Devil in I-ra mostanában, sőt igazából már a február 5.-i, pesti koncert óta is rá vagyok kattanva, a refrén rész tényleg nagyon ütősre sikeredett, a lassú verze részek után mintha pofán vágnák az embert azzal eszeveszett refrénnel.

Az All Hope is Gone vokál belépője is alázósra sikeredett, konkrétan leüvölti Corey a hallgató arcát. Jól megalapozták ezt a közvetlenül előtte elhelyezkedő Joey dobtémájával, érdemes megfigyelni.

A People=Shit az nálam adott, úgyhogy ahhoz már nagyon nem is tudnék mit hozzáfűzni :)

A sic-et mostanában nem erőltettem, de így hogy említetted, lehet, hogy bemelegítem azt a dalt :)

Amúgy én a Rock/Metál zene keretein belül gyakorlatilag bármelyik stílust meghallgatom, úgyhogy én csak szimplán metálosnak mondanám magamat :)


6. válaszolónak: Na igen, a Surfacing-re én is betudok indulni amikor dühös vagyok valami miatt, a refrén is pont erről szól, hogy ne foglalkozzunk semmivel és senkivel, legyünk önmagunk. Ütős nóta ez, alázós refrénnel :)


Mindkettőtöknek köszönöm a válaszotokat, ment a zöld pacsi nektek :)

2015. júl. 21. 16:24
 8/8 anonim válasza:
Tattered and torn legfőképp. Erre és a Korn Fagetjére szoktam általában dühöngeni. De amúgy még az I am hated is toplistás, a Surfacinggel, és a Diluteddel együtt. Az első két album pont emiatt a hangulat miatt kedvenc.
2016. febr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!