Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudok youtube-ra hang...

Hogy tudok youtube-ra hang fájlt feltölteni? Azt írja, hogy movie makerrel kell csinálni, de az nem ismeri fel az mp3 formátumot. Hogy kell ezt pontosan? Nem videót, csak hangot szereték feltölteni.

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
"Csak" hangot nem tudsz feltölteni, mivel ez egy videómegosztó
2015. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de hogy csináljam? A Windows movie maker nem ismeri fel az mp3 formátumot. Milyen formátumot ismer fel? Esetleg van valami más profram, amivel a hangájlt olyan fájllá lehet konvertálni, ami youtube-ra tölthető? Bocsánat a buta kérdésekért, de 72 éves vagyok, nehezen megy ezen találmányok használata.
2015. máj. 10. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:
ott valami a gépen fog hiányozni, mert alap esetben a movie maker-nek fel kellene ismerni az mp3-at is.
2015. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval, Movie Makenek alapból tudni a kellene kezelni mp3-t.


esetleg próbáld ki ezt az oldalt:

[link]

2015. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy érvénytelennek látszik az mp3 fájl. Egyik programmal sem tudom megcsinálni. Eredetileg telefonon lett felvéve, valami .ga kiterjedése volt, majd átneveztem mp3-nak a kiterjesztést. Vagy így csak látszólag lett mp3? Hogy lehet érvényes mp3-at csinálni belőle?
2015. máj. 11. 22:25
 6/6 anonim ***** válasza:

hja, attól hogy átnevezed, nem lesz belőle, mp3.


ne haragudj, de fogalmam sincs mi az a *.ga, gondolom a telefon audiokiterjesztése, de sejtésem sincs mivel lehetne belőle rendes mp3-t csinálni.


esetleg írj ki külön kérdést külön erre a konverzióra, hátha valakinek van tippje.

2015. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!