Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koncertekre (konkrétan a...

Koncertekre (konkrétan a márciusi Rammsteinre gondolok) mit lehet és mit nem lehet bevinni?

Figyelt kérdés
200 km-re lakok pesttől, és nem tom a cuccomat ott hagyni senkinél, ezért fontos lenne tudnom!!!
2010. febr. 23. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem folyadékot és éles tárgyakat nem lehet bevinni, ja meg kaját. Ruhát meg ilyesmit szerintem beengednek.
2010. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tárgyakat nem , piát nem ! ja, és RAMMSTEIN MINDÖRÖKKÉ (Y)
2010. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
tárgyak alatt nem telefont értek, mert azt belehet. ha valaki akar fényképezőt is asszem, de nem ajánlatos... kb ezeken kívül semmit.(előző)
2010. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. febr. 24. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Parfümöt, piát, bármilyen üveg üveget se (műanyag viszont elvileg igen), verekedésre alkalmas láncok is gázosak szoktak lenni.

A szegecses nyakörveket, hegyes-éles ékszereket a szivatósabb szekusok bejáratnál levetetik, szóval vegyél egy nagyobb sálat vagy garbót rá, akkor nem veszik észre. Vagy tedd bele a bakancs szárába, szoknya/nadrág rá, hogy ne látsszon. Ha egyszer beengedtek, nyugodtan rajtad lehet, a kutyát nem szokta érdekelni.


Kés, körömolló, dugóhúzó, bicska, gyúlékony anyag magától érthetődő, hogy nem. Habár nekem ott a kulcskarikámon egy dugóhúzó és egy bicska is, de egyik se tűnik elsőre annak. Marhára felületesek, meg megcsömörlenek a sok embertől. Csak egy kis ész kell és viszel, amit akarsz.

2010. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítettél:)
2010. febr. 25. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!