Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Utolsó tánc miről szól?...

Utolsó tánc miről szól? Punnany Massif?

Figyelt kérdés
Nem értettem meg a szöveget. Valaki tudna segíteni?

2015. máj. 11. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

ez egy komment a klip alatt, nagyon jól megfogalmazta a csaj.. ez hátha segít!

Nem tudom eldönteni, hogy a klipptől, vagy a szövegétől ráz ki jobban a hideg. Annyira el lett találva, zseniális, ahogy bemutatja a tényt, miszerint bármennyire odáig van Érted valaki, az izgalmas új mindig vonzani fog; ahogy végül bezárul a kör; ahogy pont a fiatal srác mondja ki a szomorú "tanulságot". Isteni az egész. Az "ördögi az élvezet, ameddig még nem fáj" sor pedig itt visszhangzik a fejemben.

2015. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tényleg jó gondolat :)

Sajnos attól nem tudok elvonatkoztatni,hogy folyton utalásokat találok arra, hogy nem baj, ha egy kapcsolat rövid. Mert "hosszasan a szerelem csak szétszedne". Olyan, mintha arra ösztökélne, feküdjünk le minél több emberrel.. :/ ami nem az én erkölcsömnek megfelelő. de ez csak az én gondolatom. :)

2015. jún. 18. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Leginkább a nagy büdös semmiről.
2015. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csarmibaba válasza:

Mint a versekenek,a dalszovegeknek is lehet tobb ertelmezese. Az ember lelkiallapotatol is es szemelyisegetol is fugghet. A szoveg megirasa meg attol is hogy milyen szavak rimelnek milyen szavakra :D

Az en meglatasom h ez a szam azokrol a pillanatokrol szol,amikre ha visszagondolsz, lesz egy gomboc a torkodba,izzadni kezd a tenyered es gyorsabban ver a szived. Nem kell hozza szerelem. Csak egy pillanat. Egy flort elmenye peldaul. Nekem volt egyszer hogy megtetszett egy srac,lengyel volt...vegigtancoltatta az osszes ismeroset,es vagytam ra h velem is tancoljon. Addig szemeztunk,mig vegul felkert tancolni,es az egesz estet vegigtancoltuk. Hianyos nyelvtudasom miatt nem beszeltunk sokat,de hibatlan 1-2 ora volt. Tudtam,hogy ebbol ugysem lesz semmi,de olyan intenziv erzes volt,es felemelo. Egy koleszban voltunk elszallasolva es o ve

2016. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csarmibaba válasza:

Szooval..mellenyomtam..folytkov.

O vegigjarta a koleszt miattam es ejjel sokaig ott dekkolt azon a folyoson,hatha megcsokolhat vagy beszelhetunk meg.. (ezt kesobb tudtam meg). Nagyon jo volt vele az a kis ido,de semmi penzert nem rontottam volna el egy ilyen dologgal. Misztikussa valt,es az emlekeimben mindig egy helyes magas srac lesz,aki ugy megtancoltatott,hogy mindenki csak lesett :) (pedig mar arra sem emlekszem,hogy nezett ki) Nekem ezt jelenti ez a szam

2016. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!