Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet, hogy még a román...

Hogy lehet, hogy még a román énekesek közül is sokan (pl. Inna, Dan Bălan, Morandi) Európa-szerte híresek, de a magyarok közül senki?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Úgy, hogy román playback sztárok mögött komoly gárda áll, nagy részét amerikából irányítják. Ők azok a tipikus megírják a zenét, a hangmérnök csinál nekem hangot, oszt a többit megoldja a nagy cici, jó fenék, egy stylist és a playback. Ez a háttérpropaganda Magyarországon nem áll rendelkezésre. A dolgok nagyrészét Dan Balannak köszönhetik, lényegében ő irányította rá az országra a figyelmet még az O-Zone-al és teremtődtek meg a feltételek.

Köszönöm szépen az ilyen zenét, ha az oláhok csak ezzel képessek eladni magukat, ám egészségükre, annál nagyobbat koppanak majd.

2010. febr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Na nem azért, de sok magyar celeb sem valami nagy dobbantás. Nem ismerem én ezeket a román előadokat, de még mindig a '60-'70-es magyar hírességeket hallgatom, mert a mai magyar előadok közül agyon rikta az amelyik nem reklám, és nem egylére ment másolata a réginek. A cic és fenék itt is ugyanolyan mint bárhol. Ha van akkor megy egy darabig. Ja, és nem vagyok idős.
2010. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó vagyok és a kérdésedre sajnos nem tudok mondani más választ, mint azt, hogy a magyarok megelégednek azzal, hogy otthon sztárok, a románok lehet nagyra törekvőbbek.
2010. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
eggyet ertek az utolsoval :)
2010. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
52%

Itt Romaniaban sajnos tobb es tobb ilyen "enekes" van.

Harom szot "enekelnek" a tobbi meg ojan...dallam vagy nem is tudom hogy mondjam.TVben meg radioban csak ez megy.

Magyarorszagon nem tudom kik hiresek kik nem, de minthogy olyan enekesek legyenek ismertek mint Inna, Alexandra Stan, Antonia vagy mas ilyen enekes, akkor inkabb senki.

En igazan nem szeretem az ilyen zenet.

2011. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
90%
A studio bármit megold pl dan balannál... És élőbe meg playback inna lehet hogy román és a fél play backel a koncerteken de élőbe is van hangja meg jol is néz ki
2011. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nem azert de Innanak telleg van hangja! A tobi meg(Dony, Deepside Deejasy, Deepecentral, FLy Project, Dj Project, Dj Andi ...meg sokan vannak csak lusta vok mar irni x:D) nem er egy zseb szart csak most az a meno ha klubszamokat hallgatsz es ha elmesz buliba csak az ijen zenek mennek itt nalunk Romaniaban meg mas orszagokban is egyre hiresebbek a roman enekesek akik 6 szoval csinalnak egy klippet es gazdagok lesznek


Bevallom en is oket hallgatom de tudom hogy nincs hangjuk nem tehetek rola egyszeruen ijen zeneket kedvelek mint a tobbi srac es csaj

csak ennyoit szerettem volna mondani :P :DxD

2011. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mert jobbak mint a magyarok :))
2013. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mellesleg le lehet szólni Innát, Alexandrát, Antoniát de Magyarországról nem hinném h valaha lesz olyan híres bárki mint ők (plusz én imádom őket szoval eleve nem engedem őket bántani:D))
2013. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azon lepődtem meg tavaly vagy tavalyelőtt, hogy az RTL klubon talán valami szépségkirálynő választásra Alexandra Stan volt a meghívott sztárelőadó Magyarországon, és mindenki úgy tűnt imádja. Igaz neki akkor volt talán világszerte befutó slágere a Mr. Saxobeat.
2013. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!