Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha 2.1 -es mélyládába 4...

Ha 2.1 -es mélyládába 4 hangszórót kötök? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ,hogy lehet e baj vagy mi változik ha a 2.1 -es erősítőmbe azaz mélyládámba 4 hangszóró van és ez nem elég még az a négy is 1 helyére van bekötve . Azaz 4 bemenet van hátul 2 az egyik hangszoronak 2 a másiknak ,ebből csak az egyik kettő megy nemtudom miért és abba van belekötve mind a 4 hangszoro. Két kicsi ami alapbol volt hozzá , egy nagy hangfal 4 hangszoros és egy saját készítésű 3 hangszoros láda . Gondolom sokkal jobb lenne egy 5.1 erősítőbe beledugni ezeket . Meg nemtudom az számít e ,hogy egy bemeneten van mindegyik .
2015. máj. 11. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

WTF?

Magyarul nem lehetne ugyanezt leírni?

2015. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz? Van egy 2.1 -es mélyáda . Ugye mivel KETTŐ . EGY ezért 4 bemenet van hátul , ami kettő az egyiknek kettő a másiknak . Ebből kettő elromlott szóval eredetileg már csak 1 hangszórónak van hely. Én abba a kettőbe ahova 1 hangszóró férne be bekötöttem 4-et. Ennyi a történet.
2015. máj. 12. 12:23
 3/3 Metal456 válasza:
Aktív hangfal? Mert ha igen szerintem ezt felejtsd el mert a túl nagy teljesítménytől leég az erősítő.
2015. júl. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!