Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki bal lábas, de jobb kezes,...

Skinheadman171 kérdése:

Aki bal lábas, de jobb kezes, annak hogy lenne jó elhelyezni a dob felszerelést?

Figyelt kérdés
mert szerintem sehogy se jó :D

2015. máj. 11. 21:28
 1/2 A kérdező kommentje:
a jobb kéz, bal lábasoknak van jövője?:D
2015. máj. 14. 19:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Én is jobb kezes, bal lábas vagyok, és sima jobbkezes szerkón játszok, 6 éve így játszok, és semmi bajom vele. Ha jobb kezes vagy, azonban bal lábas, és emiatt kérdésessé válik, hogy milyen szerkón kezdjél el játszani, véleményem szerint itt a kezesség a döntőper. Szóval, ha jobb kezes vagy, jobbos szerkón játssz, ne foglalkozz azzal, hogy milyen lábas vagy (szerintem). Ugyanis, ha balos szerkón kezdesz el játszani, és open-hand-elsz, akkor az azért hátrányosabb, mert akkor ballal kell elindítanod a filleket a tamok felé, ha meg jobbal indítasz balos szerkón, na ha valami abszolút kényelmetlen, akkor az az... Szóval, ha jobb kezes vagy, jobbos szerkón játssz, tök mindegy milyen lábas vagy.
2015. aug. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!