Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe ennek a számnak?...

Mi a címe ennek a számnak? Nagyon rég óta keresem ezt a számot (valamikor 96 és 2000 között játszhatták talán, bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Az Iron lion zion és a The lion sleeps tonight volt valahogy "egymásba olvasztva". Bár ha először meghallottuk akkor inkább a The lion sleeps tonight jutott róla az eszünkbe. Az egyik közszolgálati tévén hallottam sokszor mikor nem volt adás akkor azt rakták be. (Telin Tévé ha jól emlékszek. Akkor úgy hívták. Vagy még most is?o.O) Valaki tudna segíteni? Gyerekkorom egyik nagy kedvence volt, de sajnos kezdem elveszíteni a reményt hogy valaha is megtaláljam ezt a számot.
2010. febr. 24. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Bob Marley ? Ha ez lenne a megoldás, akkor nagyon szívesen elmagyarázom neked a keresők működését.
2010. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem félre értesz. Nem tudom hogy Bob marley-e. Ez a két szám amit leírtam van össze olvasztva egyként. Se a szám címét se az előadót nem tudom. Lehet hogy valami remix de nem 100%. Am meg már YouTuben meg nem tom'én hol kerestem de sehol semmi.
2010. febr. 24. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!