Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Marshall DSL40C kombó vélemény...

Marshall DSL40C kombó vélemény, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Otthoni, próbatermi gyakorlásra, kisebb koncertekre használnám. Főleg thrash metál stílusban.


Esetleg ilyen árban tudtok ajánlanni jobbat?



2015. máj. 17. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis kombó, de otthonra, próbateremben, kisebb koncertekre minek full cső?
2015. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem az esetem, de ez persze nem azt jelenti, hogy nem jó. Ezek az új Marshallok nekem túl műk.. Ízlések és pofonok, én nem venném. Marciból volt BB-m, az mondjuk egy kifejezetten jó kombó volt, de trash-ra nem ajánlom, most van Silver Jubilee-m az egy kis aranyos, nem nagyon használom magába, és ami most gyakran van színpadon, a Marshall fejláda kiegészítőjeként, az egy 800-as kombó, teljesen eredeti, '83-as! Isten király, azt nagyon ajánlom! Ha kifogsz egy szép darabot, akkor évekig hűséges társad lesz! :) Én azt mondom, hogy menj el először próbálj ki mindenfélét! Trashre elsőre lehet, hogy nem rossz, ha nem akarsz nagyon igényes cuccot!
2015. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Thrashre teljesen kapufa, eleve onnantól, hogy 1x12 kombó.
2015. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ládával kiegészítve még lehet, hogy hagyján lenne, de akkor már olyan árba vagyunk amiből bőven lehet jobb cuccot venni. Szerintem a sound meg az egész egy nagy kapufa
2015. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!