Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen márkájú fuvolát vásárol...

Milyen márkájú fuvolát vásároljak?

Figyelt kérdés

Sok hasonló kérdést olvastam itt az oldalon, de mindenki kezdő fuvolát keresett. Ezzel ellentétben én 6 évig tanultam zeneiskolában, majd évekkel később vásároltam egy saját kezdő hangszert, azon játszottam az utóbbi 3-4 évben. Időközben zenekarozni is kezdtem (amatőr szinten), kilátásban vannak koncertek, ezért a jelenlegi hangszerem helyett szeretnék egy olyat, amivel ki lehet állni a színpadra, és a sípoló hangjától nem menekülnek el az emberek. Nincs szükségem mester hangszerre, de a kezdő hangszereknél valami profibbat szeretnék.

A márkákon túl akár konkrét típusokról való véleményt vagy ajánlatot is szívesen olvasok.



2015. máj. 17. 15:15
 1/3 anonim válasza:

Yamaha, vagy Trevor James Csider akusztikával (ettől erősebb a fuvola hangja)

Trevor James kb. 140 000, Yamaha 200 000 Ft.

2015. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Trevor James márkájú fuvolám van. 6 éve játszok rajta, és úgy szól mint újkorában, ráadásul nem is színeződött el. 150.000 forintba került.
2015. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Yamaha és aa Pearl Flute a legjobbak :)
2015. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!