Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A BTS koreai fiú banda szerint...

Nagykitty kérdése:

A BTS koreai fiú banda szerintetek meddig marad együtt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek meddig fognak együtt maradni? Az összetartásuk és a közös munkájuk, mindennapjaik alalján meddig lesznek együtt?

Rajongók válaszát várom!

Előre is köszönöm.



2015. máj. 17. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

mindennapjaik alapján? abba egy rajongó sem lát bele.

reméljük sokáig.

2015. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ezt még rajongóként sem tudja meg mondani senki.. Reméljük még jó sokáig :)
2015. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, én is remélem, hogy sokáig együtt maradnak. :)
2015. máj. 21. 17:13
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
MINDÖRÖKKÉ EGGYÜTT LESZNEK ÉS SOSE FOGNAK FELBOMLANI!! AZ SOSE TÖRTÉNHET MEG!!
2015. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen egyet értek!
2015. dec. 2. 15:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
EGYÜTT KELL MARADNIUK♥ mert nagyon tehetséges banda,és utóbbi időben eléggé elhíresült,ugyhogy kár lenne értük:) remélem a katonaság sem fog ebbe beleszólni:(
2018. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A katonaság szerintem nem fog nagyon beleszólni. A többi csapat is túlélte :D Max azidő alatt a többi tagtól kapunk szólóalbumokat


Úgy látszik nagyon közel vannak egymáshoz a tagok és J-Hope az AMA előadásuk után egy vlogban mondta, hogy úgy érzi, most indult be igazán a karrierjük. Ha tippelnem kéne, még 4 évig lesznek együtt :D

2018. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4 év??:OOO ne mááár,sokkal többet gondoltam,nagyon fiatal banda még sokáig együtt kell maradniuk,nem láttam azt a vlogot amiről beszélsz,de J-Hope igazat szólt,most híresültek el a legjobban
2018. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Hm, lehet, hogy pontosabb, ha azt mondom, hogy minimum 4 év. Nem tudom mennyi az a kor, ahol az idolok már "kiöregednek" a színpadon szereplésből igazából. Elég fiatalosan viselkednek és néznek ki mondjuk. Áááh

2018. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Niku-Chan ***** válasza:
53%
2 év múlva Jin katonaságba bonul, utána pedig az összes tag is fog,így nem lesz 8 évig BTS, és szerintem addigra már kifognak ebből "öregedni",és nem hiszem hogy 8 év után is ugyan akkora népszerűségük lesz.
2018. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!