Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ez a kellemes zongora...

Mi lehet ez a kellemes zongorazene ami hallottam? Minden ötletre rákeresek csak megtaláljam.

Figyelt kérdés
Elaludtam délután az ablak nyitva maradt, az egyik szomszéd (nem tudom melyik, lakótelepen vagyok, százan laknak erre) hangosan zenét hallgatott. Még ébredéskor is hallottam szerintem egy CD lemez lehetett. Kellemes korszerű zongorajáték kb 45 percen keresztül. (Azt nem tudom, hogy külön számok voltak benne vagy egybe tartozott az egész.) Nem olyasmi volt, mint általában a komolyzene, kellemesen hangzott a zongora. Néha lágy ének kísérte, egy középhangnemű lassú kedves énekhang. azt hiszem egy mélyebb-vagy középhangnemű női lassabb hang ének lehetett. Más hangszer vagy nem volt benne vagy olyan halkan szót hogy azt nem hallottam. Gondolom jelenleg ismert, aktuális, népszerű zene lehet. Teljesen modern, korhű volt nem valami régi darab. Lassabb és nagyon kellemes zene volt. Van ötletetek mi lehet? Nagyon szeretném kideríteni.

2015. máj. 17. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:

"Nem olyasmi volt, mint általában a komolyzene, kellemesen hangzott a zongora."


ezt úgy mondod, mintha a komolyzenében nem hangozna kellemesen a zongora


amúgy a leírtak alapján Yirumára vagy Ludovico Einaudira tippelnék

2015. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!