Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr Busta rajnogóktól kérdezném...

Mr Busta rajnogóktól kérdezném: Mit szerettek az említett médiaszemélyiségben?

Figyelt kérdés
Megnéztem pár vieóját. Nagyon nagy nézettsége és rajongótábora van, főleg tinik. Azt szeretném konkrétan, mi az az eszme amit Mr Busta képvisel? Mi az benne amivel azonusolni tudtok? Úgy is fogalmazhatnék, hogy mi az amit ez az ember üzen nektek? Milyen értéket képvisel? Akár csak az egyik (akármelyik) számára lebontva. Ne támadásnak vegyétek a kérdést, tényleg érdekel. Ha valaki releváns érvekkel alátámasztja a véleményét én meghajlok előtte.

2015. máj. 17. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

gratulálok #2. ..., felsoroltál négy dalt abból kettőhöz semmi köze nincs Bustának... :DDD

és friss hallgató vagy úgyhiszem mert ezek 2k15-ös számok

"Mi az amit Busta képvisel?"

semmit konkrétan, a legtöbb száma konkrétan semmirőlsem szól..., de vannak gyöngyszemek mint pl.: Törés, Édesanyám stb.

2015. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
omg:D akkor mondok neked még párat: rapfenomén, meguntam már, ak-tól: ezer, nagy név, túlélem, pokolból hazafele. tessék bogarászhattok belőlük..:D ja és ,ha már megemlítem ak-t azt azért mert Busta rájuk a legbüszkébb és m.o. leghallgatottabb rap csapata, ismétlem nem a killakikitt. semmiről nem szólnak a dalai? egy brandet képviselnek, de biztos utána néztél a dolgoknak, tipikus.. ha "nem tetszik, elballaghatsz"ak26
2015. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

leghallgatottabb... verd bele a farkad..

bíbert is sokan hallgatják, attól még szar marad.. meg tudod, a szart sok emberrel meg lehet csinálni, főleg ha olyan marketing megy mögötte mint amit ez a nyomoronc bukta csinál.

2015. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#12-es :D

Na figyelj...

én már 5. éve hallgatom őket, emlékszem mikor még Busta megalapította 2010-ben az RTM-et és folyamatosan követem őket, mondjuk a New Line-óta már nem igazán.

Ja és nem egy RTM-es ruhám stb. van, volt :P

Ez pont ideillik: "Olcsó árúnak sok vevője akad!"

Busta szinte már futószallagon gyártja a zenéket... rímekhez lassad köze sincs és amit összehord pl. a Szoponc-ban... (sz4rás, h*gyozás...)

Ott van mép a "divathallgotó mozgalom"... még én is ott voltam az első AK-s cucc rendelők között és még "oltogattak", hogy mi a f4szom az rajtad, miért nem ak 47 stb..., rendesen öröm, megtisztelő volt viselni (mármint nem az oltások miatt :D hanem, hogy nem látsz más emberen hasolót és csak pár ezren voltunk akik ismerik őket). Mára már minden hülyegyerek, aki azelőtt azt sem tudta mi az a rap már őkat hallgatja és attól, hogy ismer 1-2 számot már vérbeli fannak kébzeli magát...

Giajjenno-ról pedig annyi a véleményem, hogy egy szemét alak... Hibridet bemarja, halálosan megfenyegeti és később mindent csak elhallgat és ha baj van Busta mellé fut...

Busta is csak egy pénzéhes f4sz... "rájuk büszke", na szerinted miért?... mert ismertek, és sok bevételt hoznak a kiadónak.

A pénz miatt egy több éves jó barátságot is megszakított Hibriddel... (miért is jó?, hát az ember nem nagyon tetováltatja a saját nyakára más nevét, ebben az esetben Hibridét és inkább eltakartatta a tattoo-t.

Aztsem értem mi ez a sok kilépés a csapatból?... valami baj lehet Bustával, mert mindig őmiatta lépnek ki a tagok.

Ennyi a véleményem az egészről, amint látod nem vagyok kezdő, divathallgató, divatfan vagy stb.

(bocsi a hibákért, telóról vok)

na peace

2015. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 mintha én írtam volna. Én is olyan 10 ben kezdtem hallgatni, akkor még sok jó arc volt a rintintin ben aztán hova fajzott el...

Mondjuk szerencsére ilyen ruhákat nem rendeltem, mert böszme drágának találtam őket.

Bukta meg teljesen elfelejtett rappelni, lassan már Dopeman mélységeit fogja átélni...

2015. máj. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!