Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy konnyuzenei zenekarba...

Egy konnyuzenei zenekarba milyen es mennyi hangszer vagy tag kell?

Figyelt kérdés
Marmint minimum. Azt azert tudom hogy dobbos muszaj szoval nyugi ;) csak azert mert arra gondoltam (es anyum is mondta mar) hogy jo lehetne zenekarban jatszani :3 (mint dobos. Nincs olyan sok tapasztalatom de azert annyira bena sem vagyok :D) 14/L

2015. máj. 18. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég változó.

Általánosságban ami szinte mindig szokott lenni, az dob, gitár, basszus, ének. Szóval ha az énekes valamelyik hangszeren játszik, trióban is megoldható a dolog. De például ha megnézed a Royal Blood-ot vagy a White Stripes-t ott csak ketten vannak, mégis jól szólnak, bár ahhoz már kell némi trükközés.

A másik oldalon ott van, amikor akár ilyen 10+ tagú az együttes, külön dobos, perkás, basszeros, 2 gitáros, billentyűs, sampleres, énekes, stb.

Milyen hangszeren játszol amúgy?

2015. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dobolok de tudok zongorazni is bar nekem ez kicsit bonyolult mert dokat kihagytam miutan sokat jartam dobra ugyh kicsit fura.. :D nem vagyok meg eleg jo ahhoz hogy zenekarban jatszak de szivesen kiprobalnam :3
2015. máj. 18. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:

A dobos az együttes karmestere. Minimum elég kettő tag is, egy dobos és egy basszusgitáros.

https://www.youtube.com/watch?v=VHdqsuNLxJs

2015. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!