Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 15 éves vagyok, nyáron megyek...

15 éves vagyok, nyáron megyek a Violetta Livera, de be fognak engedni egyedül?

Figyelt kérdés
Mivel platina jegyem van abból kettőt venni mar túlzás es a szüleim szerint be fognak engedni,de mivan ha mégsem ? Csak nem mondjak azt h kint maradsz ahoz azért túl sok pénzt fizettünk ki!

2015. máj. 19. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, azt hiszem befognak engedni, mert csak 14 éves korig kell kisérő.Ui: Nagyon jó szórakozást kívánok, kérj autogramot Tiniéktől, fotózkodj velük, élvezd a platinajegyet, nehogy lefagy,és nem élsz a lehetőséggel ;)
2015. máj. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen !:) így is nagyon boldog vagyok de ha még Mechi is ott lesz akkor lesz teljes az öröm!
2015. máj. 20. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
dejóneked hogy platina jegyed van :) jó szórakozást,és tényleg menj oda hozzájuk :3 szerintem befognak engedni :)
2015. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) remelem meg merek majd szólalni !
2015. máj. 20. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
KERDEZOOO KERLEEK SZEPEN ha esetleg tudsz spanyolul par szot/mondatot vagy addigra megtanulsz majd akkoor kerlek kerdezd meg oket hogy hol lesznek a koncert utaan mert mas orszagokban (youtubon lattam par ilyet) h a koncerten kivul voltak kis eneklesek a rajongoknak vagy autogramm osztasok ahol azok is tudnak fotozkodni veluk akik nem platinásook legyszii es leirnad ide vagy privatba nekunk/nekem (bocsi az ékezetekért) Köszonom eloreee is ha megteszed
2015. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amugy csinalj helyettunk is veluk főként Mechivel Tinivel es Cande-val is egy kepet :D
2015. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oke ha lesz ra lehetőségem akkor megkérdezem , bár szerintem ugy van erre a legnagyobb esély ha valaki kideríti hogy melyik hotelban lesznek.

Vaaaa Mechivel egy kép .... Hihetetlenül jo lenne,remelem o is ott lesz a meet&greeten!!

2015. máj. 31. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!