Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vmi hasonló hangú rock/metál/a...

Vmi hasonló hangú rock/metál/akármicsakrock énekesnő, mint Alissa White-Gluz?

Figyelt kérdés
Szóval sok női screamert hallgattam már, de nem jön be a hangjuk. Alissa hangjáért viszont oda vagyok. Szóval ismertek olyan bandát, akinek a frontembere nő, screamer és vokál hangja is szép, nőies és igényes? Régi Arch enemy, otep cadaveria stb nem jön be.

2015. máj. 19. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
mi az az "akármicsakrock"?
2015. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az "akármicsakrock" azt jelentené, hogy rock zenén belül a műfaj mindegy csak a leírt kritériumnak feleljen meg.
2015. máj. 20. 07:37
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
In This Momment énekese
2015. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
the pretty reckless de neked csak a going to hell albumot ajánlom mert az már elég kiforrott a te izlésedhez :)
2015. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat a Pretty Reckless-t ismerem és szeretem, bár tényleg elég nagy szelektálással, az In This Moment-ről is hallottam már, de nem jön be. További válaszokat szívesen várok!
2015. máj. 25. 19:48
 6/7 anonim válasza:
Jinjer. Kezdetnek a Just Another című számot ajánlanám.
2017. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Infected Rain, Arkona énekesnői. De említették előttem a Jinjert, na ők is jók.
2019. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!