Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy zongorista segitségére...

Egy zongorista segitségére lenne NAGYON NAGY szükségem!?

Figyelt kérdés

[link]


Igazából erről a kottáról szeretnék érdeklődni.Kerestem a youtube-on egy csomó piano-learning-ot, de egyik sem ezt a verziót játssza...Ebben akkordok vannak, én pedig nem akkordokkal szeretném lejátszani...akkor a 3 sor közül melyiket párositsam melyikkel?mert a 2. 3. az akkordos verzió, és ebben kérnék egy kis segitséget, h az elsőt a másodikkal vagy a harmadikkal???????? előre is köszönöm a segitségeteket :)


2010. febr. 25. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés, ránézésre megpróbálnám jobbkézzel a fölső kettőt (ami G kulcsos)


és ballal meg az alsót játszanám (az F kulcsosat)



De hozzáteszem, hogy nem próbáltam ki, szóval most így fene se tudja melyik hangzik jobban. Azt sem tudom mi ez a szám.

2010. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

de lehet, hogy ha 1+2.sor nem megy egyszerre jobbkézzel, akkor az 1. sort kihagynám,


és akkor az 1. sor lehetne az ének például, ha tudsz énekelni hozzá, de mondom fingom sincs miez.

2010. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű. A legfölső sorban van a dallam, szöveg nélkül. Arra való, hogy énekeld (gondolom, kívülről megy, szóval nem lehet probléma). Az alsó két sor pedig a zongorakíséret úgy, ahogy van. Nem kell kihagyni belőle semmit.


Ha mégis ki akarsz hagyni valamit, akkor a legeslegasló szólamot SOHA ne hagyd ki.


Amúgy kösz a linket. :-)

2010. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

így van, ahogy az előttem szóló írta. Az első sor a dallam. A második a jobb kéz, az alsó a bal.

üdv

2010. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, persze azt tudod, hogy az a dallam, meg az ének, de hallgattam youtube-on és majdnem mindben játsza a dallamot vagy a jobb kéz vagy pedig a bal...de nem gond, már annak is nagyon örülök h megtaláltam ezt a linket és nagyon szivesen ;)én pedig köszönöm szépen a segitséget :)
2010. febr. 27. 12:52
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, persze, azt tudoM-elirtam :D
2010. febr. 27. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!