Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok segíteni hogyan...

Tudnátok segíteni hogyan juthatnék el erre a koncertre?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy Nirvana rajongó vagyok imádom Curtöt és nagyon szeretném egyszer élőben látni. Tudom hogy az ilyen nagyon hires emberek nem nagyon jönek magyaroszágra de én télleg nagyon szeretném látni curtöt élöben!!!

Nem tugyátok esetleh hogy akkor kört mikor utazik magyarországra? előöre is kösz



2015. máj. 22. 18:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ekkora idiótát...nem hiszem el hogy nem tudtad...hogy nevezheted így rajongónak magad?Pff..
2015. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Miert is vagyunk hulyek?Te vagy az egyetlen idiota itt:D..
2015. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mondja, mert poénnak szánta a kérdést. Legalábbis a borzalmas helyesírásából meg úgy alapból a kérdésből én erre következtetek.

Persze nem mondom, hogy jó vicc volt, már ha az volt, de egyébként nagyon jól tükrözi a mai fiatalok hozzáállását, múltkor egyik osztálytársam megkérdezte szereti-e a Nirvanát, tekintve, hogy ilyen póló volt rajta, ő meg értetlenül nézett. Mikor elmondtam neki, hogy ez egy zenekar, csak nevetett, hogy azt hitte valami márka vagy egy jó felirat, neki csak megtetszett a póló.

2015. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Sok szánalmas divat idióta...ugyanez a szitu volt utolsó múltkor nálam, annyi különbséggel hogy Ramones pólója volt az illetőnek.. azt se tudta mi az.."csak jól nézett ki!" Meg felvesznek egy forditott keresztes pólóhoz egy rendes keresztet,ami mellesleg strassz köves kis sz_r volt... hülye divatmániások.
2015. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Azt nem értem én, hogy ezek hol nevelkedtek amúgy? Mert nekem tök alap, hogy tudom ki/mi volt, pedig jóformán még tervbe se voltam véve amikor meghalt, és a szüleim sem ilyen óriási Nirvana rajongók, hogy beavattak volna mindenbe, mégis tudom.

tegnapivoltam

2015. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Kamu:D
2015. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen érezhető a kérdésen az irónia a mai fiatal társadalomról. Nekem is van egy olyan osztálytársam, aki egyik nap azt mondta nekem, hogy ő úgy elmenne egy Nirvana koncertre...Valószínűleg a kérdező is egy ilyen élmény miatt tette fel ide ezt a kérdést. A mai fiatalok szokása, hogy feszítenek a Ramones,Nirvana, Rollin Stones pólókban, úgy hogy 3 számot nem tudna felsorolni tőlük, sőt a legtöbb azt se tudja, hogy egy banda voltak. Lehet kicsit bunkóság ez a kérdés, de nagyon érezhető az irónia rajta és nem a kérdezőt kell emiatt minden szép szóval említeni. A legtöbb ide kommentelő többsége trágár kifejezésekkel illette a kérdezőt és akkor ti kéritek számon, hogy milyen műveletlen a kérdező? :D
2015. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Pontosan...
2015. jún. 7. 08:01
 19/23 A kérdező kommentje:
Még akkor is, ha ezt a témát nem tudtam volna vagy esetleg egy olyan ember kérdezi, aki tényleg nincs tisztában a dologgal, akkor szerintem azt az embert sem így kellene felvilágosítani. Most már hagyjuk ezt a témát, köszi a válaszokat!
2015. jún. 7. 08:09
 20/23 anonim ***** válasza:

Te majom, most már hova akarod kimenteni magad?

Akkor meg azért vagy szánalmas, mert ezzel próbálsz viccelődni, na döntsd el melyik a jobb...idióta!

2015. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!