Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Volt...

Mi a véleményetek a Volt fesztiválról? És hány éves kortól lehet menni egyedül?

Figyelt kérdés
A volt fesztivál tele van drogos és szexéhes emberekkel vagy aránylag normális társaság?

2015. máj. 23. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
"tele van drogos és szexéhes emberekkel" Szerinted miről szólnak a fesztiválok? A sakkozásról és a biblia felolvasási estekről?
2015. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"A 11. (tizenegyedik) életévüket be nem töltött gyermekek a Rendezvényt ingyenesen látogathatják. A 14. (tizennegyedik) életévüket be nem töltött gyermekek csak nagykorú cselekvőképes kísérővel léphetnek be a Rendezvény területére, és csak nagykorú cselekvőképes kísérővel tartózkodhatnak ott."


Tehát ha 14 elmúltál akkor mehetsz egyedül.


"tele van drogos és szexéhes emberekkel"- Szinte minden fesztiválról ezt terjesztik...

2015. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 savanyújóska ***** válasza:
100%
Minden fesztivál tele van drogos és szexéhes emberekkel, de a magicje a dolognak, hogy ők elvannak egymással, én voltam már Volton, semmi extra nincs, persze van egy csomó részeg, de nem erőszakolnak meg embereket, meg nem jönnek oda hozzád, hogy szia, nem akarsz egy kis cuccot? Szóval ha jártál már kocsmában, akkor ezt is le fogod kezelni, lehet látni fura dolgokat, de alapvetően nem egy össznépi orgia 5 napon keresztül... (Legalábbis, ha te nem szeretnél résztvenni benne, akkor bőven van hely, ahol megteheted.)
2015. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat!Még egy kérdésem lenne.Melyik a jobb a Balaton Sound vagy a Volt?
2015. máj. 23. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
A Balaton Sound sokkal durvább drogos és szexéhes szempontból. Én oda nem járok, mert zeneileg távol áll tőlem, de az ismerőseim, akik oda járnak, nagyon ki vannak készülve, mert folyamatosan 14 évesek próbálnak drogokat eladni nekik, meg ilyenek. A Voltról nekem nem ez a tapasztalatom.
2015. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2015. máj. 24. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!