Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Belépő szintű FEJhallgatót...

Belépő szintű FEJhallgatót keresek. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új fejhallgatót venni és a hatalmas kínálat miatt nem tudom, hogy milyet. Szóval először is, ami a legnagyobb gond valószínűleg az ár: én olyan 25körül szánok rá maximum. Sokat használnám utcán, buszon és vonaton, szóval jó lenne ha ezeket a zajokat ki tudná szűrni (és a zene sem hallatszana ki). Ezen nem árt ha nézz is ki valahogy, nem egy skullcandy szintű dizájnra gondolok itt (meg nem is valami csilivili cuccra), plusz egy-két órás használat után se legyen túlzottan kényelmetlen (ez a legfőbb bajom a mostani fülhallgatóimmal, hogy nem bírja őket sokáig a fülem). Természetesen a jó hangzás ami a legfontosabb. A zenei ízlésemről igazából nem tudok mit mondani, mert mindenféle zenét hallgatok (alt-rock, elektronikus zenék, reggae, néha még populáris zene).

Az olyan extrák, mint leszedhető madzag meg hasonlók nagyon jók lennének, de nem elvárás.


Előre is köszönöm :)


U.i.: még annyi, hogy iphone-om van, hogyha esetleg valami kompatibilitási probléma van vagy nem tudom



2015. máj. 27. 20:30
 1/2 zia42 válasza:

Hey,


személyes tapasztalat szerint én mindenképp a Sennheisert ajánlanám. Nézz körül az alábbi weboldalon:

[link]

Felhívnám a figyelmedet a HD szériára, amely eléggé megfizethető. 30 euróért kényelmes fejhallgatód lehet már (Over-ear esetén, amely viszont egy picit nagyobb). Nekem HD 598-asom van, ami egyrészt a legkényelmesebb fejhallgatóm, amim valaha volt, de az ára egy picit borsosabb tényleg, viszont az olcsóbb HD-knál csupán a design más, minőségre majdnem hasonló. On-eart csak úgy vásárolj, hogy előtte kipróbálod, mindegyik más, volt úgy, hogy a drágább sokkal kényelmetlenebb volt, mint a belépőszintű verzió. Ne zavarjon meg, hogy a Sennheiser gyárt iszonyú drága fülhallgatókat is, minőség tekintetében az olcsók is tökéletesek. Van továbbá egy másik Sennheiser fülhallgatóm (in-ear CX széria), amit mindennapra ajánlhatok, csodás hangminőség, zajszűrés, és nem foglal sok helyet.

Ezek előtt TDK-m volt, amivel nagyon elégedett voltam 3 évig, de nem vigyáztam rá eléggé, ezért megtört a kábel (Sennheiser viszont minőségileg egy csöppet jobb volt). AKG is elég szép hangot produkál, de számomra kényelmetlen volt, ezért is váltottam.


(Sajnos Iphoneokat nem ismerem, de ha 3,5 mm jack van a telefonon, akkor rögtön működni fog, ha kissebb netán, akkor is létezik átalakító, amely, ha jó minőségű aranybevonatú, akkor nem ront a minőségen)

2015. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,

Tudom ez már nemigen aktuális, de nekem van egy AKG y50-em, már több, mint egy éve. A hangzása szerintem nagyon jó, a kinézete is elég tetszetős(sárga). A kábele viszont iPhonos, ami nekem nem passzolt ugye a telefonomhoz, de a tiedhez jó lesz. Összességében meg vagyok vele elégedve, párszor már esett le a fejemről betonra, homokba stb, de nem károsodott benne semmi, csak pár karc hála a fém kivitelnek. Kezdetben kicsit kényelmetlen volt, a fejem tetejét nyomta, meg a fülemet, de így egy évnyi használat után szinte fel sem tűnik, ha a fejemen van. Az egyetlen hátránya, amely valamilyen szinten az előnye, hogy cserélhető a kábele. Azaz ha éppen táncolsz benne vagy valami ilyesmi(mint én xdd) akkor könnyen ki tud esni a kábele a fejhallgatóból. De utcai használatra szerimtem alkalmas, legalább is nem fog hülyén kinézni a fejeden, mint egy gamer fejhallgató, és a vastag párnázata pedig elnyeli a külvilág zajának nagy részét. Ha jól tudom a kábelében van mikrofon, szóval azt még tudod úgy pluszban használni. Az akg y50-es fejhallgatómat azt hiszem 23k-ért vettük az edigitalon, de ebayen meg az ilyen oldalakon olcsóbban is találsz. Sőt ha nem szereted a kábelt, akkor van bluetooth-os változata, persze az egy 10-essel drágább. Szóval én így összességében nem bántam meg, hogy ezt vettük, mert úgy érzem megérte az árát, és jól bírja azt a napi 1-2 órás használatát.

2016. máj. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!