Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó énekesek? (többi lent)

Jó énekesek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Joikot (vagy Joikát) éneklő énekesekre gondoltam (Mari Boine, Jon Henrik, Solveig Andersson, Ulla Pirttijarvi, Sofia Jannok, Adjágas - ezeken kívül). Előre is köszönöm! :) :D

#zene #ének #keresés #zenész #énekes #Joika #Joiku #Joiker
2015. máj. 28. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Eivor,Jan Gabarek,Sofia Jannok
2015. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, utánuk fogok nézni (kivéve Sofia Jannokot, mert tőle már sok zeném van). Jan Garbek neve is ismerős, de nincs tőle még zeném. Eivørról nem is tudtam, úgyhogy tényleg nagyon köszönöm :D
2015. jún. 1. 19:32
 3/6 A kérdező kommentje:
A tud, még ajánljon :D
2015. jún. 3. 18:21
 4/6 anonim válasza:
Eivornak van egy zenéje neofolk stílusban ami talán kissé hasonlít a joikhoz de nem az(sajnos a címét nemtom).Azokon kívül amiket írtál én sem tudok többet,bár kaptam valamit a youtubon nemrég,ami olyannak tűnt csak már nem emlékszek kitől,v hogy mi volt a címe(csak 1 zene). De megpróbálom megkeresni újra,ha megtalálom,megadom a linket.
2015. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :D De ha nem kapod nem baj, úgysem olyan fontos.

Egyébként nem Máddji-tól volt vagy esetleg nem Ancient Forces volt a neve?

2015. jún. 3. 19:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem...de lehet
2015. jún. 3. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!