Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti nem érzitek a magyar...

Ti nem érzitek a magyar bandákat néha 3 akkordosnak?

Figyelt kérdés

Nem a régi nagyokra gondolok (pl.: LGT, Omega), hanem az ilyenekre: Quimby, Heaven street Seven, Ivan and The Parazol, Tankcsapda... Se egy kiemelkedő hang, se egy elgondolkodtató dalszöveg (ez alól a Quimby esetleg kivétel), se egy nagy gitárszóló, szintetizátorfutam stb. Olyan biztos van, akiknél 1 van 2 megvan ezekből, de olyan, akire azt mondanám, hogy tényleg van egy klassz énekes, egy fantasztikus gitáros, elég jó dalszövegek is stb... olyan nem nagyon.



Én leginkább a 80-as évek rockbandáit szeretem (Bon Jovi, Guns n Roses stb.), és tudom, hogy az ízlések nem ugyanolyanok, meg hogy a divat is változik, de nem érzek egyik magyar bandánál sem zenei katarzist. Pedig volt már, aki reklamált, hogy nem hallgatok magyar zenéket, de nem találtam olyat, ami tetszik. (Teljesen más műfajokban lehet, hogy vannak jók, és persze az is lehet, hogy nem vagyok elég tájékozott.)


2015. máj. 30. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért a Wisdomot nem nevezném 3 akkordosnak. A Quimbyt meg én, nem tudok a Quimbyről a jó ízlés határain belül nyilatkozni. :)
2015. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondoltam, akik jobban benne vannak a mainstreem pozícióban, mert külföldön akár benne lehetnek azok is, akik tényleg odateszik magukat.
2015. máj. 30. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Az összes mainstream zenekar 3 akkordos, ettől lehettek mainstreamek.
2015. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet, de külföldön is így lenne? Bár lehet, hogy azért van ez az érzésem, mert nem a mai külföldivel vetem össze.
2015. jún. 1. 03:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!