Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti hogy értelmezitek Till...

Ti hogy értelmezitek Till Lindemann új klipjének, a Praise abort-nak, a végét?

Figyelt kérdés

#Till Lindemann #Praise abort
2015. jún. 2. 21:33
 1/6 anonim válasza:
mármint hogy a végét? a legvégét? vagy mire gondolsz?
2015. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, a legvégére. Amikor nincs elmaszkírozva, felveszi a kismalacot és játszik vele.

Nincs semmilyen szimbolikus jelentése, vagy azt jelképezi, hogy ő elítéli azokat, akikről énekel (akiknek sok gyereke van azért, mert nem védekeznek, aztán pedig panaszkodnak, hogy nekik milyen rossz, mert boldogtalanok és szegények). Vagy esetleg valami mást jelképez?

2015. jún. 4. 07:33
 3/6 anonim válasza:

A nyomorban nevelt gyerekeket meg lehet/kell menteni a szüleiktől. Mintha kicsit azt sugallta volna a malacnak az arcjátékával, hogy: "jólvan, mostmár rendben vagy".


Számomra legalábbis ezt jelentette. Bár lehet hogy csak azért gondolom ezt, mert itt Magyarországon ez egy jelentős probléma.


Mindenesetre biztos hogy elítéli az ilyen magatartást.

2015. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Erre nem is gondoltam, de tényleg ez is benne van abban a jelenetben.
2015. jún. 5. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Én először azt hittem, hogy csak a nézőket akarja megnyugtatni, hogy tipikusan a malacnak semmi bántódása nem esett, stb de valóban ez lehet az értelme amit a korábbi hozzászólók irtak
2015. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 3-mas kommentelővel, szerintem is inkább a vége azt jelentette, hogy ezeket a gyerekeket meg kell menteni az ilyen szülőktől. Mindenesetre, kedvenc jelenetem, szerintem cuki ahogy játszik vele :3333
2016. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!