Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen ehhez hasonló stílusú...

Milyen ehhez hasonló stílusú zenéket ismertek? Https://youtu. Be/r6yCqE6aX2I

Figyelt kérdés

Olyasmik érdekelnek, melyekben van valami különleges, jellegzetes dallam, ritmus, amitől kitűnik a többitől, egyedi, kreatív, nem teljesen egyhangú.

Tetszenek ezek a távoli hatást, visszhangot keltő effektek (pl.: ebben a zenében 00:54-től kezdődik egy egészen halkan vinnyogó hang, majd egyre hangosabb lesz.

Ez nekem olyan, mintha valahol a távolban lévő diszkóból, vagy fesztiválról messziről hallanám a kiszűrődő zene hangját.)

Emellett szeretem amiben van mély basszus

is.

Szóval ha ehhez hasonlókat tudtok mutatni, annak nagyon örülnék.

Ha már egy minimális hasonlóság van a linkben lévő zenében, vagy a körülírásban, akkor oszd meg itt, amit jónak találsz.



2015. jún. 3. 00:36
 1/1 anonim válasza:
Ha minimal techno és dallamosságot keresed akkor Monolix számait ajánlom azon belül is pl az Our Melody Monolix remix a második dropp szerintem szétvisz és minden féle drog nélkül még pia nélkül is :D
2016. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!